אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

אלפים השתתפו בחגיגת המימונה בגן בן שפר בהרצליה

לפני כן בשעה 16:30 התקיים, במעמד ראש העיר, רב שיח בנושא "למען ציון לא אחשה"
4/05/2016
חגיגות המימונה בהרצליה (הגדל)
חגיגות המימונה בהרצליה

 

אלפי תושבים ואורחים חגגו את המימונה העירונית שנערכה ביום ראשון השבוע בגן בן שפר בהרצליה, עם מופעי מוזיקה ומחול לכל המשפחה, מאכלים אותנטיים וכן רב שיח פתוח.

במקום, שעוצב בהשראה מרוקאית ובסגנון אותנטי, הוצב אוהל מיוחד ובו שולחן ססגוני עם מטעמי החג, תלבושות בסגנון מרוקאי ובו גם נערך טקס מימונה מסורתי.


רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

להשלמת האווירה הנעימה נהנו הנוכחים מהופעותיהם של זהבה בן, מגדולות הזמרות בז'אנר האנדלוסי, שי אוריאל, יוצר וזמר עולה במוסיקה הים תיכונית, וכן להקת שבעת הכוכבים.

לפני כן בשעה 16:30 התקיים, במעמד ראש העיר, רב שיח בנושא "למען ציון לא אחשה" שערכה הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, בו השתתפו סם בן שטרית, יו"ר הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, ח"כ הרב אלי בן דהן, פרופ' שמעון שטרית, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון ועוד.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר "המימונה מהווה סמל לאחדות, פתיחות וכבוד הדדי ואני שמח לראות את כלל הציבור נוטל חלק באירוע משמח זה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה מקיימת מדי שנה את חגיגות המימונה בעיר וזאת כחלק מעידוד הפעילות למען שימור המורשת של בני הקהילה בעיר".

האירוע נערך ע"י המחלקה לתרבות, נוער וספורט - יחידת הבריאות העירונית, בשיתוף הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו, סניף הרצליה.

בערב לפני המימונה העירונית, ביקרו ראש העיר ובכירים בעירייה, במסגרת "בית פתוח", אצל תושבי העיר שאירחו אותם בחגיגות המימונה שערכו בבתיהם.

 


 

בתמונה: המימונה העירונית בהשתתפות ראש העירייה משה פדלון, סגניו ומנכ"ל העירייה.
צילום: ג'קי רבינוביץ'

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525