אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

דגל כחול לחוף זבולון

קבלת דגל כחול מבטאת הכרה והסמכה בינלאומית לניהול סביבתי של חופים ומרינות
3/05/2016
דגל כחול לחוף זבולון (הגדל)
דגל כחול לחוף זבולון

 

הוועדה הלאומית לתכנית הדגל הכחול החליטה להמליץ על חוף זבולון בפני הוועדה הבינלאומית של תכנית הדגל הכחול. קבלת דגל כחול מבטאת הכרה והסמכה בינלאומית לניהול סביבתי של חופים ומרינות. חוף זבולון הוא החוף השלישי בהרצליה שמקבל את ההסכמה, לאחר שאכדיה מרכז וצפון קיבלו אותו בשנים קודמות. כמו כן גם מרינה הרצליה הוסמכה למרינה עם דגל כחול. 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

ההסמכה שמה דגש על נושאים כגון איכות המים, חינוך הציבור לשמירה על החוף, הפרדת אשפה, הכנת תכנית חירום במקרה של זיהום ים ועוד.

קבלת דגל כחול כרוכה בעבודה עירונית מאומצת של היחידה לאיכות הסביבה בעירייה ורשות החופים במסגרתה יש לבצע דיגומי מים רבים, להכין תכנית חינוכית כוללת בנושא, לבחון את האקולוגיה הקיימת בחוף ועוד.

ראש העיר משה פדלון הביע את הערכתו ואמר "עיריית הרצליה שמה דגש מיוחד בשמירה על חופי הים היפהפיים שלה, המהווים משאב טבע אטרקטיבי במיוחד. לשם כך אנחנו משקיעים רבות בטיפוח החופים, ניקיון המים, חינוך והסברה בקרב הציבור ולשמחתי ההשקעה הזו נושאת פרי בדמות הדגל הכחול".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "העובדה שמדובר בחוף השלישי בעיר שמקבל דגל כחול מעידה על הרמה הגבוהה שעיריית הרצליה והחברה לפיתוח התיירות מנהלות ומתחזקות את החופים ואת המרינה. בימים אלו שוקדת העירייה על תכנית פיתוח מקיפה וכוללת לשדרוג חופי הים".תמונה מהטקס: מאיה כץ, סגנית ומ"מ רה"ע, רה"ע משה פדלון, איה פרישקולניק, סגנית ראש העיר, ויונתן יעקובוביץ, יו"ר החברה לפיתוח התיירות הרצליה.
צילום: Eastside Studio.

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525