אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

אלפים חגגו את אירועי יום העצמאות ה-68 בהרצליה

החוגגים נהנו משפע הופעות זמר, מחול, זיקוקי דינור ועוד בבימות השונות ברחבי העיר * ילדי הגנים והוריהם חגגו עצמאות בפארק הרצליה
15/05/2016
הגדל


אלפי חוגגים השתתפו באירועי יום העצמאות ה-68 בהרצליה ונהנו מהופעות זמר, מחול, זיקוקי דינור ועוד, שארגנה עבורם העירייה. 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

בבמה המרכזית נהנה הקהל מהופעותיהם של מירי מסיקה ורון שובל, וכן מהופעותיהן של קבוצת שקטק, להקת המחול "שבעת הכוכבים", להקת התיאטרון העירוני "על הבמה", להקת המחול של המרכז הבינתחומי ועוד, וכמובן זיקוקי הדינור המרהיבים שהאירו את השמים בשלל צבעים וצורות.

במסגרת האירועים שערכה מחלקת התרבות בעיריית הרצליה, הוצבו במרכז העיר, נוסף על הבמה המרכזית, במות שהעלו מופעים מגוונים במתחמים שונים: "בימת הילדים", "בימת נוער", "שרים עצמאות" בגן בית ראשונים ו"בימת מסורת". גם במערב העיר הוקמה בימה שמוקמה בגן וריזלנד וכללה מופע, מתקנים מתנפחים וזיקוקי דינור.

ביום שישי לפני כן, התקיימה בפארק הרצליה חגיגת עצמאות סוחפת לילדי הגנים והוריהם, בהשתתפות כ- 6,600 ילדים והורים. באירוע, שאורגן על ידי עיריית הרצליה בניהול המח' לספורט, היו טקס עם מצעד של שוטרי משמר הגבול, הנפת דגל המדינה, ברכות של ראש העיר ומופע סנפלינג של לוחמי האש.

בתום הטקס התקיים מופע של חני נחמיאס ובסיומו נפתחו מתחמי פעילות בכל רחבי הפארק, עם 26 מתקנים מתנפחים, מתחם מג"ב, תחנות לונה ספורט, תחנת בועות סבון, רונדו בלונים, מתחם בריאות, מתחם של איכות הסביבה, פארק חבלים ועוד.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך את התושבים בברכת חג שמח ומסר כי הוא מודה לצוותים המקצועיים של העירייה, שפעלו ללא לאות להפקת סדרת אירועי חג משמחים ובטוחים לתושבי העיר ומבקריה.

ביום חמישי, מוצאי יום העצמאות, נפתחו שערי מוזיאון "בית ראשונים" עם התערוכה "חוף טוב, הרצליה והים מאז ועד היום".

 תמונות ממגוון אירועי יום העצמאות.

צילומים: רועי לוי ועיריית הרצליה.

 
""
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525