אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תושבי הרצליה השתתפו ביום פתוח בתחנת כיבוי אש בהרצליה

ברחבי התחנה מוקמו עמדות פתוחות בהן ניתנו הסברים על ידי הכבאים על שגרת תחנת הכיבוי בכל הנוגע לתפקידם של לוחמי האש בשגרה ובחירום
18/05/2016
הגדל


מאות מתושבי הרצליה השתתפו ביום שלישי השבוע ביום פתוח לקהילה שהתקיים בתחנת כיבוי אש בהרצליה בשיתוף פעולה בין עיריית הרצליה ותחנת כיבוי אש בראשות מפקד התחנה, טפסר יעקב מאסטי.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

בתחנה נערכה פעילות הסברה ענפה בניהולו של, ראש מדור בטיחות אש, טיראן שמר, במהלכה למדו המבקרים באופן חוויתי על פעילות שירותי הכבאות וההצלה של העיר ופעילות הכבאים, נחשפו לאמצעי ההצלה השונים וצפו בתצוגת תכלית שהציגה את פעילות לוחמי האש בזמן אמת.

ברחבי התחנה מוקמו עמדות פתוחות בהן ניתנו הסברים על ידי הכבאים על שגרת תחנת הכיבוי בכל הנוגע לתפקידם של לוחמי האש בשגרה ובחירום, ציוד הכבאים, רכבי הכיבוי ואמצעי הבטיחות וההתנהגות בשעת שריפה במגוון סוגי שריפות במבנים, שטחים פתוחים, כלי רכב, חילוץ והצלה ועוד. בנוסף לכך, חולקו עלוני מידע עם כללי ההתנהגות הנדרשים בשעת שריפה ומזכרות לילדי העיר.

ראש העיר, משה פדלון, אמר: "היום הפתוח לתושבים הוא חלק מהפעילות המשותפת של העירייה וכוחות כיבוי האש על מנת שכולם, צעירים ומבוגרים, יקבלו הסברים והדרכה כיצד להגביר את הערנות ולשמור על הבטיחות והזהירות, במיוחד בחופשת הקיץ ובימים החמים שעוד צפויים לנו".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, ציינה כי: "האירוע הינו חלק ממגוון שיתופי הפעולה שאנו מקיימים עם מערך הכבאות בעיר והוא נועד להכיר לתושבים את תרומתם החשובה של לוחמי הכיבוי בנחישות ובגבורה לצד העלאת המודעות לכללי מניעת דליקות ולכללי התנהגות נאותה ומצילת חיים בשעת שריפה".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, הבהיר כי "עיריית הרצליה מקיימת שיתוף פעולה פורה עם תחנת כיבוי האש בעיר לאורך כל השנה, על מנת לאפשר מהירות תגובה וטיפול במצבים בעייתיים וכן להגביר את הבטיחות והמודעות של התושבים לנושא".בתמונה: ראש העיר משה פדלון, מאיה כץ מ״מ וסגנית ראש העירייה, טפסר יעקב מאסטי - מפקד התחנה האזורית וטיראן שמר - מנהל מדור בטיחות אש ותושבים ביום הפתוח.

צילום: עיריית הרצליה. 

 

 
 
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525