אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

חדש בחופי הים של הרצליה: ארטיק, קרטיב ושתייה במחיר שווה לכל נפש

מכונות אוטומטיות לממכר שתייה ומזון הוצבו בחופי הים
24/05/2016
הגדל


עם פתיחת עונת הרחצה, הציבה עיריית הרצליה, באמצעות החברה לפיתוח התיירות, מכונות אוטומטיות לממכר שתייה, חטיפים ומזון קל לאורך חופי הרחצה בעיר. המחירים של המוצרים במכונות אלו יהיו מפוקחים ושווים לכל נפש.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

עוד החליטה העירייה, כי השכרת כיסאות ושמשיות בחוף גם היא תהיה במחיר מפוקח.

פיקוח המחירים מתאפשר בעקבות מכרז אליו יצאה החברה העירונית להפעלת מכונות לממכר מזון ושתייה, שמוצבות בחופי הרצליה ובמרינה.

יוזם המהלך, ראש עיריית הרצליה, משה פדלון התייחס לחידוש בחוף ואמר "הרצליה הינה עיר בילוי ותיירות, הכניסה לחופי הים היא חופשית לכל. בשלב הראשון פעלתי ליצירת מקומות חנייה מוסדרים, חינם לתושבי העיר, כעת אני מברך על המהלך של המכרז המאפשר לכל משפחה בעיר ליהנות מחופי הרחצה שלנו במחיר שפוי".

לדברי, עו"ד יונתן יעקובוביץ, יו"ר החברה העירונית לפיתוח התיירות בהרצליה "בחופי הרצליה מבקרים בקיץ כמיליון מתרחצים. חשוב לנו שתהיה להם חוויה מוצלחת ושלא תהיה תחושה של ניצול היותם קהל שבוי בחופים. אנו בוחנים כל העת דרכים לשפר את השירות בחופים ובאזור המרינה".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, מסר כי "העירייה תפקח על המכונות החדשות באופן קבוע על מנת למנוע מצבים של חוסרים, בעיקר בימים בהם חופי הרחצה עמוסים בקהל, ושהמחירים יהיו סבירים ונוחים לכל הבאים".

 

המחירים החדשים במכונות:
• מים מינרליים -5 ₪
• פחית קולה - 5 ₪
• ארטיק - 4 ₪
• סנדוויץ' / חטיפים - המחיר לא יעלה על 10 ₪
• שמשייה וכיסא יושכרו במחיר של: 20 ₪.

 

 
 
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525