אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"גלגל הזהב" - פסטיבל המחולות הארצי לנכים על כיסאות גלגלים - הכניסה חופשית!

יום שלישי, 7.6, פארק הרצליה, והנושא השנה - "שירים שעשו עלייה" * בין האמנים האורחים: שלומית אהרון, דניאל סלומון, בן ארצי * צפו בסרטון לכבוד האירוע
23/05/2016
הגדל


חגיגת מחול מרגשת בפארק הרצליה: "גלגל הזהב", פסטיבל המחולות הארצי לרקדנים נכים על כיסאות גלגלים, מתקיים ביום שלישי, 7 ביוני, בהשתתפות להקות הייצוג של העיר וכן להקות מרחבי הארץ, המשלבות רקדנים היושבים על כיסאות גלגלים. את הפסטיבל תארח להקת "גלגל במעגל" מהרצליה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

זהו פסטיבל מיוחד, אשר יוצר חוויה מעצימה בזכות הרקדנים על כיסאות הגלגלים אשר מגשימים את אהבתם למחול ואינם נכנעים למגבלה הפיזית שלהם.

השנה, הפסטיבל יהיה בנושא "שירים שעשו עלייה" ונטמעו בהוויה הישראלית עד שהם נתפסים כישראליים לכל דבר. כאלה הם למשל "סימן שאתה צעיר", "אין כמו יפו בלילות", "אח איזה יום יפה" ועוד. בהמשך יארחו האחים אסנר את האמנים שלומית אהרון, דניאל סלומון, בן ארצי, דנה עדיני, עדי כהן ונעה אסנר. הערב יסתיים במופע מרהיב של זיקוקי דינור.

ראש העיר משה פדלון הביע את גאוותו על כך שהתחרות מתקיימת בהרצליה והוסיף: " אני מזמין את התושבים להשתתף בערב מרגש ומהנה ולצפות באנשים שמגלים יום יום נחישות ומגשימים את אהבתם לריקוד ".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא , אמר: " זוהי חגיגה של כוח רצון, אופטימיות ושמחת חיים שבכל שנה מצליחה להלהיב את כולם. האירוע בפארק הוא חלק מעשייה עירונית מתמשכת להנגשת העיר ושילוב אנשים עם מוגבלות בצורה שוויונית ומכבדת ".

במאי הערב והכוריאוגרף הוא רוני סימן טוב . את הערב מפיקה מחלקת התרבות, נוער וספורט בעיריית הרצליה. הכניסה חופשית והישיבה על כיסאות.

האירוע יתקיים ב-7/6, יום שלישי, בפארק הרצליה בשעה 20:30.
 

  

 
צפו בסרטון:
 

 

 

""

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525