אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שוכרים דירה בהרצליה? "המרפסת" מציע לכם ייעוץ משפטי במחיר מסובסד

כל שוכר שמעוניין לקבל חוות דעת משפטית על חוזה השכירות עליו הוא עומד לחתום, מוזמן לפגישת ייעוץ עם עו"ד המתמחה בתחום בנוגע להסכמי שכירות
24/05/2016
הגדל

 

שוכרי דירות רבים סומכים על עצמם במעמד חתימת חוזה השכירות, מתוך מחשבה שמדובר ב"חוזה פשוט" וזאת, בלי להבין את המשמעויות הכלכליות והמשפטיות הנלוות לכך.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

    

"המרפסת", מרכז הצעירים בהרצליה, מציע שירות חדש: ייעוץ משפטי בעלות מסובסדת לשוכרי דירות צעירים בשיתוף לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב.

עשרות אלפי צעירים מתגוררים בשכירות בהרצליה, ועבורם מפעיל מרכז הצעירים את השירות. במסגרת זו, כל שוכר שמעוניין לקבל חוות דעת משפטית על חוזה השכירות עליו הוא עומד לחתום, או בכל מחלוקת בה הוא נתקל מול בעל הדירה, הוא יוכל לקבל פגישת ייעוץ עם עו"ד המתמחה בתחום בנוגע להסכמי שכירות הדרושים חתימה על ידי השוכר הפוטנציאלי בתשלום מסובסד של 70 ₪. השירות ניתן רק לצעירים תושבי הרצליה או שוכרים בה דירה.

ראש העיר משה פדלון אומר: "השירות החדש הוא חלק מהמגמה שלנו לסייע לצעירים להמשיך לגור בעיר וליהנות מיתרונותיה הרבים. הייעוץ המשפטי בנושא השכירות עונה על צורך אמיתי ואני שמח שאנחנו יכולים להקל על השוכרים בסוגיה, שלא פעם עלולה לגרום לבעיות וקשיים למי שחסרים הכשרה משפטית".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, מבהירה: "צעירים רבים נתקלים בקושי להבין את חוזה השכירות עליו הם חותמים מול בעלי הדירות ואינם מודעים באופן מלא לזכויותיהם. הפרויקט נועד לסייע לאוכלוסייה הצעירה במימוש הזכויות ולהגן עליהם מבעלי דירות שמנצלים את הביקוש הרב ואת העובדה ששוק השכירות בישראל כמעט אינו מוסדר בחוק".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין "לאור הפופולריות של העיר הרצליה בקרב קונים ושוכרים כאחד, מפעילה העירייה מגוון כלים על מנת לעזור לכל מי שמבקש לגור בעיר. השירות החדש של ייעוץ משפטי במחיר מסובסד יעניק לשוכרים הפוטנציאלים מידע רב בעלות מופחתת ובכך יסייע להם מאוד".

לפרטים נוספים והרשמה יש להתקשר למרכז הצעירים:
טל' 09-9591567. 


 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525