אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בדרך לעבודה עוצרים לארוחת בוקר

עובדי אזור התעשייה הרוכבים באופניים לעבודתם נהנו מחוויה ספורטיבית ומארוחת בוקר מפנקת במסגרת פרויקט “רוכבים לעבודה”
1/06/2016
הגדל

 

עיריית הרצליה, מינהלת אזור התעשייה, בשיתוף עמותת "ישראל בשביל האופניים" ממשיכה להציע לעובדים באזור להגיע למקום העבודה על אופניים במקום במכונית הפרטית ובכך לצמצם את עומסי התנועה, לחסוך בהוצאות דלק ולהרוויח יתרונות רבים, בהם: שריפת קלוריות, זמן, כושר, נטוורקינג ותרומה לאיכות הסביבה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

במשך יומיים במהלך החודש האחרון, לעובדים שהגיעו מדוושים בשעות הבוקר לנקודת היעד במתחם ה-We-Work, הממוקם בכניסה הדרומית לאזור התעשייה, ציפתה ארוחת בוקר בריאה, מוזיקה ושי לכל משתתף.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, המקדם את הפעילות אמר: "עידוד הרכיבה על אופניים הוא חלק מהפעילות העקבית של עיריית הרצליה להפחית את זיהום האוויר ועומסי התנועה, וכן להגביר את המודעות של התושבים לכך שהרכיבה על אופניים היא ספורט בריא ומהנה".

יו"ר מינהלת אזור התעשייה, המסחר והעסקים, גרי גוזלן, ציין: "מטרת האירוע היא לעודד את השימוש באופניים כאמצעי תחבורה וזאת כדי לצמצם את הנסיעות ברכבים הפרטיים. האירוע הינו חלק משלים לתוכניות הפיתוח המתוכננות באזור, שירות שאטלים חינמי, הוספת קווי תחבורה ציבוריים ועוד".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, מסר כי "עיריית הרצליה מעודדת פעילות גופנית כחלק משגרת היום-יום, ובמסגרת זו מציעה לעובדים בעיר להגיע למקום העבודה על אופניים במקום במכונית הפרטית וכך לעקוף את הפקקים, לחסוך בהוצאות דלק ולהרוויח שריפת קלוריות".

 


 

בתמונה (מימין): ערן שחורי, עמותת "ישראל בשביל האופניםי" וגרי גוזלן, יו"ר מינהלת אזור התעשייה המסחר והעסקים צילום: עיריית הרצליה

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525