אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה קיימה מפגשים מעצימים ללא מגבלה

במסגרת שבוע החינוך בהרצליה, תלמידים למדו שיר בשפת הסימנים וצפו ברקדנים עם מוגבלות שלא ויתרו על חלומם
1/06/2016
הגדל

 

עוד פעילות של עיריית הרצליה להטמעת שינוי עמדות כלפי אנשים עם מוגבלות: במסגרת שבוע החינוך בעיר, השתתפו תלמידי שלושה בתי ספר בהרצליה, תיכון הראשונים, חט"ב הנגיד וחט"ב בן גוריון, באירוע מעצים בהשתתפות אנשים עם מוגבלות.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

את האירוע, שהתקיים במשך שלושה ימים תחת הכותרת "בוקר של מחול", יזמה עיריית הרצליה באמצעות יחידת הנגישות העירונית ותכנית קהילה נגישה לשילוב אנשים עם מוגבלות, והשתתפו בה רקדני להקת "גלגל הזהב" המשלבת רקנים עומדים וכאלה שיושבים על כיסאות גלגלים, ורקדני להקת "מעגלי אורה" המשלבת רקדנים שרואים ורקדנים עם עיוורון.


בהמשך למדו התלמידים שיר בשפת הסימנים ופאנל של אנשים עם מוגבלות ענה לשאלותיהם.


ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר במפגש עם התלמידים כי "העוצמה והנחישות שמפגינים אנשים עם מוגבלות מעוררות השראה, ועיריית הרצליה רואה חשיבות בשילוב שוויוני ומכבד של כלל תושבי העיר. לאור זאת אנו פועלים לאורך כל השנה על מנת להנגיש את המרחב הציבורי הן מבחינה פיזית והן בקיום פעילויות ואירועים משותפים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, מציין "המפגשים של בני נוער עם אנשים עם מוגבלות הם חלק מפעילות עירונית כוללת, שנועדה לנפץ מחסומים ודעות, ולאפשר ראייה אחרת של אדם עם מוגבלות. אני שמח שהפעילות מתקיימת בבתי ספר על מנת להטמיע כבר בגיל צעיר את שינוי ההתייחסות".
 


 

בתמונה: תרגול שפת הסימנים במפגש בחט"ב בן גוריון.

צילום: אילן אלקבץ.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525