אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שר האוצר וראש העירייה הכריזו: נפתחת ההרשמה להגרלת דירות להשכרה במחיר מפוקח ולטווח ארוך ב"גליל ים"

מתוך 273 דירות - 68 יוקצו להשכרה לתושבי העיר * לכל הפרטים ולהרשמה ←
6/06/2016
הגדל

 

במסגרת ועידת הנדל"ן והדיור לצעירים בהרצליה שהתקיימה היום (ב'), הכריז שר האוצר משה כחלון, על פתיחת ההרשמה להגרלה בפרויקט דיור בר השגה להשכרה ארוכת טווח לזכאי משרד השיכון, מתוכן עשרות יחידות דיור לתושבי הרצליה במחיר מוזל ומפוקח.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

מדובר בפרויקט של החברות "אפריקה ישראל מגורים" ו-"אפריקה ישראל נכסים שזכו במכרז על הקרקע, בו יוצעו 273 יחידות דיור בנות 2-4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים במתחם גליל ים, מתוכן יוקצו 68 יחידות דיור לבני המקום תושבי הרצליה במחירים של החל מ-3400 ₪ לדירת שלושה חדרים והחל מ-4,600 ₪ לדירת 4 חדרים. ההרשמה להגרלה תתבצע באמצעות אתר אינטרנט ייעודי שאינו באחריות העירייה ובפיקוח חיצוני של עו"ד ורו"ח שהקימה חברת "דירה להשכיר", החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה. מערכת ההגרלה הממוחשבת תהיה פתוחה למשך כחודש ימים עד ה-8.7.2016 ותוצאות ההגרלה יפורסמו בתאריך ה-25.7.2016.

 

שר האוצר, משה כחלון : " שוק השכירות הוא חלק בלתי נפרד מפתרון משבר הדיור. כל זמן שאני שר אוצר במדינת ישראל כל קרקעות המדינה יוקצו לזוגות צעירים חסרי דיור - אם במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" ואם במסגרת שכירות ארוכת טווח. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהשקיע משאבים רבים על מנת ליצור כמות משמעותית של דירות לשכירות ארוכת טווח שייתנו שקט וביטחון לצעירים במחיר הוגן וסביר ."

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר " זהו יום היסטורי לעיר ומהלך חברתי חשוב ומשמעותי למדינת ישראל, במיוחד בימים אלו. אני שמח על כך שצעירי הרצליה יוכלו להרשות לעצמם לגור בעיר המשלבת איכות חיים, בילויים וחינוך - ולהמשיך לגור, במחיר שפוי, בעיר בה גדלו והתחנכו ".

כזכור, מיד עם כניסתו לתפקידו כראש הרשות, פעל משה פדלון מול האוצר על מנת להסב חלק מתוכנית הבנייה בגליל ים ולהפכה לדיור בר השגה - להשכרה, במחירים מפוקחים ולטווח ארוך, על מנת לאפשר לבני הרצליה להישאר בה.

פדלון ציין כי " המהלך של דיור להשכרה מצטרף לשורת צעדים שנקטה העירייה בשנתיים האחרונות בכדי להקל על יוקר המחיה בנושא הדיור ולהגדיל משמעותית את היצע המגורים בעיר - ביניהם חתימה על "הסכם גג" לבניית אלפי יחידות דיור, בגליל-ים, "במחיר למשתכן" עם משרד האוצר והשיכון, וקידום תהליכים מואצים של התחדשות עירונית הן בבנייה חדשה, הן בתמ"א 38 והן בתוכניות פינוי בינוי בעשרות מתחמים ברחבי העיר ". פדלון הוסיף כי הוא מודה לשר האוצר על היוזמה והרוח הגבית בקידום פרויקט חשוב זה.

מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה מסרה כי " פתיחת ההרשמה להגרלה הינה התשובה הטובה ביותר לאלו שהטילו ספק בכך שנצליח לספק פתרונות דיור מגוונים לצעירים תושבי הרצליה. מדובר בתוצר ראשון של תהליך עבודה מורכב אותו קיימנו עם משרדי הממשלה בשנתיים האחרונות לקדם מהפכה בתחום הדיור בר השגה בעיר. מאחלת בהצלחה לכל המתמודדים בהגרלה ".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא , אמר כי " לצד המהלכים של דיור בר השגה שמובילה הנהלת העיר, נערכת עיריית הרצליה במתן מענה מיטבי של שירותים ותשתיות, תוך היערכות מקיפה לקראת גידול משמעותי באוכלוסיית העיר בשנים הקרובות ".

אישורי זכאות מטעם משרד הבינוי והשיכון לתוכנית ניתן להנפיק בתהליך פשוט באמצעות עשרות סניפי חברות הסיוע הפועלות במהלך כל שעות היום.

ניתן להירשם להגרלה באמצעות אתר האינטרנט  או מספר הטלפון 09-7675500.

 

 

 

לחצו על המודעה להרשמה לפרוייקט

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525