אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

"מתחברים בדרך" - לעידוד התחבורה הציבורית בהרצליה

14/06/2016
הגדל

 

נבחרה העבודה הזוכה שתלווה את מסע הפרסום של חברת "מטרופולין" לעידוד השימוש בתחבורה ציבורית, במסגרת מיזם משותף של עיריית הרצליה, "מטרופולין", אגף החינוך ומועצת הנוער העירונית.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

חברי הצוות הזוכה, ניסים אלפסי ואושר מטודי, תלמידי כיתה י"ב מבית הספר מפתן-ארז, יצרו את קמפיין "מתחברים בדרך", שיפורסם על גבי אוטובוסים של מטרופולין ברחבי השרון במשך כחצי שנה. בעקבות הזכייה ייהנו כל חבריהם לכיתה מיום כיף חוויתי.

הבחירה בעבודה הזוכה התקיימה ביום שני השבוע ע"י צוות שופטים, שכלל את ראש העיר משה פדלון, מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ, סגנית ראש העיר איה פרישקולניק, מנכ"ל מטרופולין אילן קרני, מנהל אגף תכנון תחבורה ציבורית במשרד התחבורה גבי נבון, מנכ"ל במשרד הפרסום ברזני-לוי רובי ברזני, מנהלת מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית איה לוריא ומנהלת שיווק וקשרי לקוחות מטרופולין לבנת כהן-דן.

לאור איכות העבודות והיצירתיות, החליט צוות השופטים, כי גם העבודות של שאר הקבוצות יפורסמו על גבי האוטובוסים במשך כחודשיים.

לפני מספר חודשים השיקה את התחרות מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העיר, הממונה על תחום התנועה והתחבורה בקרב תלמידי התיכונים בשיתוף "מטרופולין". העבודות הטובות ביותר שעלו לשלב הגמר וזכו לעבוד עם משרד הפרסום ברזני-לוי, שליווה את הפרויקט, הן של נציגי תיכון היובל, מפתן ארז ומועצת הנוער העירונית.

ראש העיר משה פדלון, אמר כי "עידוד השימוש בתחבורה ציבורית הוא מטרה חשובה שאנו מקדמים בעיר, ואני שמח שכרזות ברוח זו, שיצרו ילדי העיר, יתנוססו על האוטובוסים שייסעו בכל אזור השרון".

סגנית ראש העיר, הממונה על תחום התנועה והתחבורה, מאיה כץ, ציינה כי ״שיתוף הפעולה המוצלח שאנו מקיימים עם מטרופולין מתבטא גם בפרויקטים חינוכיים וקהילתיים מסוג זה. היצירות שהגישו בני הנוער לתחרות היו מרשימות ומקצועיות ולכן הוחלט על הגדלת מספר היצירות שייקחו חלק בקמפיין ועל הארכת משך הזמן בו יוצגו״.

 בתמונה: הצוות הזוכה עם חבר השופטים. ברקע הכרזה שיצרו.
צילום: עיריית הרצליה.

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525