אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

פרויקט עסקים במרכז, גרסת 2016: 2 בתי עסק מצטיינים, 1 צוות סטודנטים זוכה, 10 בתי עסק שקיבלו ליווי עסקי

21/06/2016
הגדל

 

14 שבועות של ליווי עסקי, שקיבלו 10 עסקים קטנים ממרכז העיר הרצליה, במסגרת פרויקט 'עסקים במרכז 2016", הגיעו לסיומם בכנס מסכם מרשים ורב משתתפים, בו הוכרזו המצטיינים בפרויקט. זה היה צוות סטודנטים, שכלל את אלירן חייט, שיר שוורץ, ספיר משיח ונופר בבקובי, שליווה את בית העסק "אריה לובטון - עיצוב שיער" ובלט בחשיבה שיווקית מעשית ובבניית תכנית מקצועית להשקה מחודשת של בית העסק. נבחרו גם בעלי העסקים המצטיינים, והפעם היו שניים: "שר ביוטי" ו"אריה לובטון - עיצוב שיער".

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

סגנית ראש העיר, איה פרישקולניק, שפתחה את הטקס שיבחה את הקשר בין עיריית הרצליה והמרכז הבינתחומי, שיתפה בסיפורי הצלחה של נשים יזמיות והדגישה את החשיבות שיש בחיזוק העסקים הקטנים.

הרעיון העומד מאחורי הפרויקט, שנערך ע"י עיריית הרצליה, המרכז לפיתוח עירוני ומועדון היזמות במרכז הבינתחומי, הוא קידום עסקים קטנים באמצעות ליווי עסקי שניתן ע"י צוותי סטודנטים שעוברים הכשרה מקצועית, ולצדם חונך מקצועי מטעם מט"י רעננה וצוות של מועדון היזמות.

תמהיל העסקים שהשתתפו השנה היה מגוון וכלל מאפייה, חנות תכשיטים, חנות ומעבדת סלולאר, מכון יופי ועוד. חלקו הראשון של התהליך הוקדש ללימוד בית העסק והסביבה בה הוא פועל ובניית תכנית עסקית. חלקו השני של הפרויקט התמקד בליווי בעלי העסקים בהטמעת השינויים ובניית תכנית פעולה להמשך ביצוע על ידי בעלי העסק בשנה הקרובה.

 בתמונה: המצטיינים - צוות הסטודנטים ואחד מבתי העסק שזכו.

צילום: עיריית הרצליה.
  

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525