אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

חדש בהרצליה: סדנת התנהלות כלכלית נכונה לזוגות צעירים

27/06/2016
חדש בהרצליה: סדנת התנהלות כלכלית נכונה לזוגות צעירים (הגדל)

 

פרויקט נוסף של עיריית הרצליה עבור זוגות צעירים - סדנה להתנהלות כלכלית נכונה. הסדנה, המופעלת ע"י מרכז הצעירים "המרפסת" ומחלקת הרווחה, בשיתוף ארגון "פעמונים", נועדה לספק לזוגות צעירים (עד ילד אחד) הדרכה וכלים להתמודדות עם החלטות פיננסיות מורכבות. ההשתתפות בסדנה מותנית בהרשמה והיא ללא תשלום.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

במסגרת הסדנה יכירו המשתתפים את ההשלכות של הרגלי הצריכה ברמה היומיומית, ילמדו על מיפוי הוצאות והכנסות אישיות וכיצד ניתן לבנות תקציב אישי על פי סדרי עדיפויות וכן יתנסו מעשית בכלים להתנהלות כלכלית מאוזנת.

לדברי ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר: "מצבם של זוגות צעירים הנמצאים בתחילת הדרך לבניית משפחתם ונאלצים להתמודד עם צרכים רבים מצד אחד, וקשיים כלכליים מצד שני, הינו מורכב ודורש סיוע, גם עירוני. לכן, אנו נרתמים לעזור באמצעות הדרכה ומתן כלים להתנהלות כלכלית מושכלת ונבונה".

הסדנה מהווה מרכיב משמעותי ביוזמה של עיריית הרצליה להקים את "המועדון הכלכלי", המספק כלים כלכליים לאוכלוסיות שונות בעיר, והיא מתווספת לסדנה ברוח זו שנועדה לתת כלים כלכליים בסיסיים לצעירים שזה עתה סיימו את השירות הצבאי, או נמצאים בעיצומם של הלימודים האקדמיים או סיימו אותם לפני זמן קצר.

הסדנה תתקיים פעם בשבוע במרכז הצעירים "המרפסת", סוקולוב 5, והיא כוללת ארבעה מפגשים ללא תשלום. לפרטים נוספים והרשמה: 09-9705233, hamirpeset@herzliya.muni.il.

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ: "התנהלות כלכלית נכונה ונבונה הינה הכרחית במציאות הנוכחית. אני מאמינה שככל שיינתנו כלים לאוכלוסייה הצעירה, תהליכי קבלת ההחלטות בהיבטים הכלכליים יניבו תוצאות כדי ליצור מציאות אחרת".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "הזוגות הצעירים הם פלח חשוב באוכלוסיית העיר, ועיריית הרצליה מכוונת את מאמציה על מנת לספק להם חכה כדי שיידעו להתנהל נכון מבחינה כלכלית ופיננסית וייבנו בשום שכל את עתידם".
 

   

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525