אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

שיתוף פעולה בין עיריית הרצליה וחברת ווייז

נוסעים יחד לעבודה וחוסכים זמן המתנה בפקקים
27/06/2016
שיתוף פעולה בין עיריית הרצליה וחברת ווייז (הגדל)

 

החל מיום שלישי השבוע, 28.6, פועל בהרצליה שירות נסיעה משותפת לעבודה ובחזרה, עבור אנשים הנוסעים במסלולים דומים, וזאת כחלק משיתוף פעולה בין מינהלת אזור התעשייה הרצליה ו-Waze. מדובר בשירות שיתוף נסיעות, המשתמש ביכולות המיפוי ו-GPS של Waze כדי לאמת את מיקומי הבית והעבודה של המשתמשים, ומקשר בין שכנים וחברים לעבודה, בהם גם כאלה שלא מכירים זה את זה.

השימוש בשירות נעשה באמצעות שתי אפליקציות - הנהגים באמצעות אפליקציית Waze, והנוסעים המצטרפים לנסיעה באמצעות אפליקציה חדשה Waze Rider.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

  

השירות מאפשר לנהגים ולנוסעים להפחית את עלויות הנסיעה היומית לעבודה או הביתה ולנצל בצורה מיטבית נסיעות המתבצעות בכל מקרה. סכום ההשתתפות שהנוסע משלם נקבע על בסיס הוצאות הדלק והבלאי. התכנית מגבילה את מספר הנסיעות לנהג לשתיים ביום. ניתן להוריד חינם את אפליקציות Waze ו-Waze Rider לאנדרואיד ולאייפון.

ראש העיר משה פדלון, אמר: "העיר הרצליה שמחה לקדם פרויקטים שיאפשרו לתושבים ולאלו העובדים בה להתנייד בנוחות וביעילות. בדרך זו כולנו מרוויחים פחות עומסי תנועה בכבישים, הפחתת הפגיעה בזיהום האוויר וחיסכון בעלויות לנהגים ולנוסעים".

יו"ר מינהלת אזור התעשייה, המסחר והעסקים, גרי גוזלן, ציין: "הבחירה של חברת Waze לקדם את השירות באזור התעשייה הייתה טבעית, לאור העובדה שבמתחם נמצאות חברות ההייטק המובילות והמשפיעות בישראל ובעולם. מטרת השירות היא לסייע בהגעה נוחה ומהירה למקום העבודה, להוזיל את עלויות הנסיעה, לעודד קהילתיות בין עובדי האזור, לצמצם את מספר המכוניות בכביש ולהפחית את זיהום האוויר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, מסר: "עיריית הרצליה פועלת כל העת על מנת ולהבטיח לתושבי העיר איכות חיים של עיר מקיימת, בין השאר באמצעות צמצום זיהום האוויר והפחתת העומסים בכבישים, והיוזמה הנוכחית היא דרך נוספת שתעזור לנו להגיע לכך". 

   

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525