אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה מגבירה את האכיפה במרכז העיר

בנושאי חנייה, תנועה, סדר ציבורי וניקיון
29/06/2016
עיריית הרצליה מגבירה את האכיפה במרכז העיר (הגדל)

 

עיריית הרצליה תגביר בחודש הקרוב את פעילות האכיפה במרכז העיר לשיפור הניקיון והשמירה על החוק והסדר הציבורי, וזאת כחלק מההקפדה על איכות החיים הגבוהה של תושבי העיר.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

מרכז העיר בהרצליה, המכונה "הלב הפועם של העיר", מרכז בתוכו פעילות עסקית, מסחרית ותרבותית רבה, ומנקז אליו תנועה ערה של עוברים ושבים. לאחרונה, נמצאו מספר מפגעים באזור וכן התברר שיש צורך בהגברת המודעות לשמירה על הסדר והניקיון וכן על הסדרי התנועה והחניה כחוק.

לאור זאת, הוחלט בעירייה להפעיל באזור אכיפה באמצעות צוותים מתוגברים של האגף לביטחון פיקוח וסדר ציבורי, בשיתוף מחלקת רישוי עסקים ומינהלת רובע מרכז, אשר יגבירו את הנוכחות, הסיורים והאכיפה ברחוב. מדובר בכל אזור מרכז העיר, תוך שימת דגש מיוחד על הרחובות סוקולוב, שד' חן ובן גוריון. במקביל, הועברו מכתבי הבהרה בנושא לבעלי עסקים הפועלים באזור.

בין העבירות עליהן יושם דגש במבצע האכיפה המוגברת: חנייה במקומות אסורים, חניית אופנועים ומשאיות אספקה על מדרכות, השארת פסולת, ציוד וקרטונים ברחובות, פריקה והעמסה של סחורה במקומות שלא מאושרים עפ"י חוק, הצבת שלטים שלא בהיתר, הצגת מרכולתם של סוחרים שלא בהתאם לחוק, חסימת מדרכות עם שולחנות וכיסאות של בתי עסק, תליית מודעות פרטיות או עסקיות על עצים, עמודים וכד'.

ראש העיר משה פדלון אמר כי " ניקיון העיר והסדר הציבורי הם נושאים חשובים שאנחנו נותנים להם דגש לאורך כל השנה בכל אזורי העיר, ובמיוחד במרכז העיר המשמש רבים מתושבי העיר וכן מבקרים ועוברי אורח ".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר " אני קורא לכולם לשתף פעולה עם צוותי הפעולה של העירייה בשמירה על הניקיון והסדר ובכך ליהנות ממרחב ציבורי מטופח ונעים למראה ".
  

   

  

 

 

תוכן המודעה:


עיריית הרצליה מגבירה את האכיפה במרכז העיר בנושאי חנייה, תנועה, סדר ציבורי וניקיון. 
עיריית הרצליה מכריזה על הגברת האכיפה במרכז העיר לטובת שיפור הניקיון והשמירה על החוק והסדר הציבורי. צוותים מתוגברים של האגף לביטחון פיקוח וסדר ציבורי, בשיתוף מחלקת רישוי עסקים ומינהלת מרכז העיר, יגבירו את הנוכחות, הסיורים והאכיפה ברחובות מרכז העיר. 

בין העבירות עליהן יושם דגש באכיפה המוגברת: חנייה במקומות אסורים, חניית אופנועים ומשאיות אספקה על מדרכות, השארת פסולת, ציוד וקרטונים ברחובות,  פריקה והעמסה של סחורה במקומות שלא מאושרים עפ"י חוק, הצבת שלטים שלא בהיתר, הצגת מרכולתם של סוחרים שלא כחוק, חסימת מדרכות עם שולחנות וכיסאות של בתי עסק, תליית מודעות פרטיות או עסקיות על עצים, עמודים וכד'. 

עיריית הרצליה מודה לתושבים, לבעלי העסקים ולמבקרים במרכז העיר על שיתוף הפעולה בשמירה על החוק, הניקיון והסדר.

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525