אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

חופשת הקיץ בסימן אמנות

סדנאות יצירה ומופעים בגן הפסלים של מוזיאון הרצליה, בימי חמישי משעה 17:00, הכניסה חינם.
30/06/2016
חופשת הקיץ בסימן אמנות (הגדל)

 

מיזם חדש של עיריית הרצליה מאפשר להורים לתבל את חופשת הקיץ של הילדים במגוון אירועי אמנות, בגן הפסלים של מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, תחת הכותרת "פיקניק אמנות". במסגרת זו יתקיימו בימי חמישי בכל שבוע, החל מה-7.7 ועד ה-18.8, סדנאות אמנות ויצירה, מתחם ג'מבורי לקטנטנים, מופעים והצגות ועוד.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

הכניסה לכל האירועים ללא תשלום. האירועים מתחילים בשעה 17:00 ואילו מופעים והצגות בשעה 17:45 ויתקיימו באמפיתאטרון של המוזיאון.

כך למשל, ביום חמישי הקרוב (7.7) יתקיים פיקניק קצב - סדנאות להכנת כלי הקשה וציור קצבי משותף. שבוע אחר כך, ב-14.7, יתקיים פיקניק מעופפים - עפיפונים, בועות סבון ופרפרים, מופע אקרובטי של הקרקס האתיופי. בחמישי, 21.7 יתקיים פיקניק משחקים - פיסול של כדורי דמיון וציור קובייה, ההצגה "כדורגל זה לא משחק לבנות" של התיאטרון העירוני הרצליה - להקת על הבמה.

ביום חמישי (28.7) יתקיים פיקניק מפלצות - הכנת מפלצות, ציור ענק של עקבות. ההצגה "טרופותי" - תיאטרון קרן אור. שבוע לאחר מכן, בחמישי, 4.8, יתקיים פיקניק פריחה - פרחים דמיוניים וצמחים מפוסלים, ההצגה "פרח לב הזהב" - תיאטרון קרן אור. בחמישי ה-11.8, יתקיים פיקניק קיץ - ים של יצירות, פיסול של ארטיקים, המופע "קיץ של חוף", פעילות מוסיקלית עם יואב נאמן, והאירוע האחרון, ב-18.8, פיקניק אגדות - הכנת גמדים, שרביטים וכתרים, וכן ההצגה "אגדות מרקדות - תיאטרון המטמון.

ראש העיר משה פדלון, הביע שמחה על המיזם אמר "'פיקניק אמנות' הוא דרך מהנה להפעלת הילדים במהלך חופשת הקיץ, כאשר הדגש הוא על כך שההשתתפות ללא תשלום, וזאת בלי לוותר על האיכות של האירועים השונים".

מנכ"ל העיריה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה יוזמת מגוון מפעלים עירוניים ואירועים עבור הילדים במהלך חופשת הקיץ במחירים מיוחדים או בחינם, כפי שזה קורה ב'פיקניק אמנות', על מנת להקל על ההורים". 
  

   

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525