אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

לקראת הריסת מבנה התחנה המרכזית בהרצליה: מיקום חדש לעמדת השירות בנושא תחבורה ציבורית

העמדה פתוחה לקהל בימים א'-ה' בין השעות 8:30-13:30 ובין 14:00-17:30
30/06/2016
לקראת הריסת מבנה התחנה המרכזית בהרצליה: מיקום חדש לעמדת השירות בנושא תחבורה ציבורית (הגדל)

 

בשורה לתושבי הרצליה המשתמשים בתחבורה הציבורית: לקראת הריסת מבנה התחנה המרכזית הישנה, הועתקה עמדת המידע והשירות של התחבורה הציבורית והוצבה בסמוך, ברחוב סוקולוב 33.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

העמדה פתוחה לקהל בימים א'-ה' בין השעות 8:30-13:30 ובין 14:00-17:30, וניתן לקבל בה שירות בנושאים הבאים: הנפקת כרטיס רב-קו אישי, שינוי פרופיל הנוסע, שחזור או טיפול במקרה של אובדן, גניבה או תקלה, מידע על אופן השימוש בכרטיס הרב-קו, בירורים וקבלת מידע כללי.

מרכז השירות והמידע החדש שנפתח הינו אחד מתוך מספר עמדות שנפתחו על ידי חברת מטרופולין בחודשים האחרונים בערי השרון והדרום ייתן לציבור הנוסעים מגוון שירותי רב-קו לכל חברות התחבורה הציבורית לרבות, רכבת ישראל.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "הצבת העמדה החדשה במיקום מרכזי ונוח, קרוב לתחנה המרכזית הישנה, היא חלק מהפעולות שאנו מבצעים על מנת להקל על ציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית בעיר במהלך השינויים שחלים בתחנה המרכזית, ונמשיך בכל ככל שיידרש".

מ"מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ, מסרה: "לאור הריסתה של התחנה המרכזית הישנה, הועתקה עמדת השירות למרכז העיר, מתוך מטרה שלא לפגוע בשירות הקיים ועל מנת לאפשר נגישות נוחה. זאת כחלק משיתופי הפעולה שאנו מקיימים עם חברת מטרופולין לשיפור השירות לתושבים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, ציין כי "עיריית הרצליה פועלת בכל דרך על מנת להבטיח שהמשתמשים בתחבורה ציבורית ימשיכו לקבל במרכז העיר את כל המידע והשירותים שהורגלו להם".

מנכ"ל מטרופולין, אילן קרני, הבהיר: "מטרופולין פועלת בכל הערוצים על מנת לספק לנוסעים שירות יעיל, מקצועי ונוח, הן באוטובוסים והן מחוצה להם. בחודשים האחרונים פתחה החברה מס' מרכזי שירות, בהנחיית משרד התחבורה, תחת הקונספט הארצי של 'על הקו' ואני מזמין את קהל הנוסעים לבקר בה וליהנות משירותיה".

 בתמונה: מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה, הממונה על תחום התחבורה, ואילן קרני מנכ"ל מטרופולין, חנכו השבוע את עמדת השירות שנפתחה במרכז העיר.

צילום: עיריית הרצליה.
 

     

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525