אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מרכז הלמידה העירוני של עיריית הרצליה מציע: חונכות טכנולוגית בחברות היי-טק מובילות

כל ילד יושב עם חונך אישי שהוא מהנדס תכנה בחברה
12/07/2016
מרכז הלמידה העירוני של עיריית הרצליה מציע: חונכות טכנולוגית בחברות היי-טק מובילות (הגדל)

 

שמונה תלמידים מכיתות ה'-ו', בבי"ס ברנדיס בהרצליה, משתתפים בתכנית ניסיונית שבה הם נפגשים עם אנשי הייטק בחברות מובילות בעיר ומתנסים בעבודה מעשית, תחת הדרכתם.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

   

התכנית היא חלק מפרויקט רחב של מרכז הלמידה העירוני בעיריית הרצליה, שנועד לחשוף תלמידים לעולם ההייטק על כל מרכיביו, ומציע להם חונכות טכנולוגית בחברות היי טק מובילות.

במסגרת זו תלמידי בי"ס ברנדיס מגיעים לחברת ההייטק VMware שם הם מקבלים מידע במגוון נושאים ובהמשך כל ילד יושב עם חונך אישי שהוא מהנדס תכנה בחברה. בדרך זו הילדים מקבלים כלים בסיסיים בעולם התיכנות, לומדים לרשום קוד ומתנסים בפיתוח חשיבה יצירתית. מדובר בשישה מפגשים בני שעתיים כל אחד.

הבחירה בתלמידי ברנדיס לתכנית הניסיונית הינה המשך ישיר להישגיהם בתחרות הסייבר הארצית, שנערכה בחודש אפריל השנה, בה הם זכו במקום הראשון. 

סבב המפגשים הינו הראשון ובעקבותיו צפויים מפגשי העשרה של חונכות טכנולוגית בחברות היי טק נוספות.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון בירך על הפעלת התכנית ואמר "זהו פרויקט חשוב אשר מעשיר את התלמידים, מספק להם היכרות קרובה והתנסות מעשית בעולם ההייטק והמדעים ומקרב אותם לעיסוק בתחומים הללו, וזאת בהתאם לחזון החינוכי של עיריית הרצליה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה פועלת על מנת לקרב את בני הנוער לעולם ההייטק, הטכנולוגיה והמדעים. שיתוף הפעולה של מרכז הלמידה העירוני עם החברות שפועלות בעיר מרחיב את הידע של התלמידים ומעמיק את הקשר שלהם לתחומים אלה".

 


 

בתמונה: אחד המשתתפים בתכנית בעבודה אישית.
צילום: עיריית הרצליה.
 

        

  

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525