אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה משלימה את ההנגשה של תחנות האוטובוסים ברחבי העיר

בכל תחנה תסומן רחבת היערכות, שתאפשר לנוסעים על כיסא גלגלים להמתין בצורה נוחה ובטוחה להגעת האוטובוס, ותקל על הנהגים לפתוח את הכבש, שעליו יוכלו הנוסעים לעלות ולרדת.
24/06/2012
עיריית הרצליה משלימה את ההנגשה של תחנות האוטובוסים ברחבי העיר (הגדל)

 

הרצליה ממשיכה להוביל בתחום הנגשת העיר לציבור בעלי המוגבלויות: יחידת הנגישות העירונית  משלימה בימים אלה את הסימון של רחבות היערכות בתחנות האוטובוסים, המיועדות עבור משתמשי התחבורה הציבורית, המתנייעים בכיסא גלגלים. הרחבות תהיינה פנויות מכל רהיט רחוב וחפץ, ותאפשרנה לנהגי האוטובוסים לפתוח כבש מיוחד, עליו יוכלו הנוסעים לעלות ולרדת מהאוטובוס.

 

פרויקט סימון הרחבות בתחנות האוטובוסים היה אמור להסתיים רק בשנת 2014,
אבל בעיריית הרצליה הקדימו לפעול. הפרויקט מהווה נדבך משלים להנמכת התחנות לגובה המדרכה, להנמכת מעברי החצייה הסמוכים לתחנות, לפינוי מכשולים בסביבתן ולהצבת שילוט נגיש עבור לקויי ראייה ועיוורים.

 

יהונתן יסעור, סגן ומ"מ ראש העירייה ואחראי על תחום הנגישות: "הרצליה פועלת רבות כדי להנגיש את המרחב הציבורי לאנשים עם מוגבלות. סימון הרחבה בתחנות האוטובוסים מצטרף לפעולות שכבר ביצענו בעיר בנושא זה, ומטרתו לוודא כי לציבור בעלי המוגבלויות תתאפשר גישה נוחה ובטוחה לתחנת האוטובוס, בדיוק כמו לכל משתמש אחר בתחבורה הציבורית".

 

מצ"ב תמונה צילום: ג'קי רבינוביץ

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525