אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

פה משחק הכלב

חדש באתר עיריית הרצליה: מפת GIS המציגה את מיקומן של גינות הכלבים ברחבי העיר
19/07/2016
פה משחק הכלב (הגדל)

 

מתלבטים לאן להוציא את מוקי? שירות חדש לנוחות בעלי הכלבים בהרצליה: באתר עיריית הרצליה herzliya.muni.il מופיעה מפה המציינת את מיקומן של גינות הכלבים ברחבי העיר. מדובר במפת GIS המכילה שכבות מידע גאוגרפי, אשר הוכנה ע"י אגף המיחשוב בעירייה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בהרצליה קיימות שבע גינות, שבהן ניתן לשחרר את הכלבים ללא רצועה, בהשגחה ובאחריות של בעליהם.

גינות הכלבים בעיר נמצאות ברח' א.ד. גורדון 35, רח' הבנים 48, רח' פינסקר פינת עזרא הסופר, רח' וינגייט 2, רחוב בורוכוב 49, חורשת המקובלים נווה אמירים וברח' יוסף נבו.

גינות הכלבים בהרצליה הוקמו במענה לעלייה במספר הכלבים בעיר וכשירות לבעליהם. יש להדגיש כי הכניסה לגינת כלבים מותרת רק לכלבים בעלי רישיון, שחוסנו, וחלה חובה על המחזיקים בכלב לאסוף את צואת הכלבים. כניסת כלבים המוגדרים כמסוכנים אסורה על פי החוק.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון אמר כי "קהילת בעלי הכלבים גדלה כל הזמן ובהתאם לכך עולה הצורך שלהם בגינות ייעודיות. המפה מהווה מקור מידע חשוב וזמין עבורם, ואני משוכנע שהם יעשו בה שימוש".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "המפה, כמו גם גינות הכלבים שהקמנו ברחבי העיר, היא חלק מהשירות העירוני הקשוב שלנו לצרכים של בעלי הכלבים והכלבים עצמם, ליהנות ממרחב חופשי בגינות, ולדעת היכן הן ממוקמות".

 

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525