אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מפגשי היכרות פעילים להורים ולילדים לקראת הכניסה לגנים

המפגשים, ביוזמת עיריית הרצליה והמרכזים הקהילתיים, יתקיימו בין ה-31.7 ל-11.8, ויכללו פיקניק, פעילות יצירתית ומופע * לצפייה נוספת בתוצאות השיבוץ
27/07/2016
מפגשי היכרות פעילים להורים ולילדים לקראת הכניסה לגנים (הגדל)

 

הכניסה לגן היא אירוע מרגש עבור הילדים, ולכן עיריית הרצליה יחד עם הרכזות הקהילתיות בעיר החליטו לערוך לילדים ולהוריהם אירועי היכרות שבהם יוכלו ליהנות מפיקניק, פעילות יצירתית וגם מופע ילדים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

על מנת לשמור על אווירה אישית ונעימה הוחלט לפרוש את המפגשים בסדרה של אירועים, תחת הכותרת "נעים להכיר", כשבכל פעם ישתתפו באירוע מספר מצומצם של גנים, כך שהילדים יוכלו להרגיש בנוח, להכיר מקרוב את חבריהם לגן, להתנסות בפעילויות יצירה שונות וגם ליהנות ממופע.

 

 גני ילדים עירוניים - לצפייה בתוצאות השיבוץ"אני בטוח שהילדים מאוד מתרגשים לקראת ההליכה לגן", אומר ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, "ולכן החלטנו לקיים עבורם אירוע מכין, שימחיש להם איזו הנאה יכולה להיות להם מהשהות בגן והפעילויות הרבות והמגוונות שצפויות להם בו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "אנחנו מלווים את ילדי הרצליה בשלבים השונים בחייהם. הכניסה לגן, שהיא בעצם הכניסה למערכת החינוך העירונית, היא אירוע מרגש ולכן אנחנו נמצאים לצידם על מנת להכין אותם לכך".

   

 

לצפייה ברשימת הגנים כקובץ נגיש

 

 ""

 

""

 

  

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525