אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מדליית כסף בכימיה לתלמיד תיכון הראשונים הרצליה

רון סולן, תלמיד התיכון, זכה במדליית כסף באולימפיאדה בינלאומית בכימיה
3/08/2016
מדליית כסף בכימיה לתלמיד תיכון הראשונים הרצליה (הגדל)

 

הישג מרשים לתלמיד תיכון הראשונים בהרצליה, רון סולן: זכייה במדליית כסף באולימפיאדה הבינלאומית בכימיה שהתקיימה בטיבליסי, בירת גאורגיה. באולימפיאדה השתתפו 264 תלמידים מ-66 ארצות.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

זו אינה הזכייה הראשונה של רון סולן בן ה-16. בשנה שעברה הוא זכה במדליית ארד באולימפיאדה ובשנת 2014, כשלמד בחט"ב הנגיד, הוא זכה במקום הראשון בכימיאדה הארצית ומספר חודשים לפני כן זכה באולימפיאדה למתמטיקה.

 

לאחר שובו לארץ אמר רון סולן: "שמח שהצלחתי לזכות. זו תוצאה של הרבה הכנות. האולימפיאדה זה אירוע מאוד מהנה עם הרבה אנשים מהמון מדינות וכמעט כולם רוצים לדבר ולהכיר אנשים אחרים".

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר "אני שמח שיש כאלה פירות מרשימים להשקעה הרבה שלנו בפיתוח מצוינות ויצירתיות בקרב תלמידינו. הזכייה היא אות כבוד למערכת החינוך העירונית שלנו".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך איה פרישקולניק ציינה "אני גאה מאוד ברון שממשיך לכבוש פסגות חדשות לאורך השנים. כל הכבוד לצוות החינוכי של תיכון הראשונים על הסיוע, הליווי והתמיכה שאיפשרו את ההצלחה של רון".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר "ברכות על ההישג המצוין. אנחנו בעיריית הרצליה רואים חשיבות רבה בהשתתפות של תלמידים בתחרויות ובאולימפיאדות, בארץ ובחו"ל, שכן בדרך זו הם יכולים להביא את כישרונותיהם ויכולותיהם למיצוי מרבי".

 


 

בתמונה: רון סולן תלמיד התיכון.

  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525