אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה מציעה: תכנית הכנה לכיתות א'

בשלב ראשון התכנית מתקיימת בשלושה בתי ספר בעיר. בשנה הבאה - תורחב לבתי ספר נוספים

10/08/2016
הרצליה מציעה: תכנית הכנה לכיתות א' (הגדל)

 

החל מהשבוע פועלת בהרצליה תכנית הכנה לכיתה א', המיועדת לילדים שב-1 בספטמבר יעשו את צעדיהם הראשונים בבית הספר. התכנית מתקיימת בשלושה בתי ספר, שז"ר, הנדיב וברנר, ותימשך עד ה-11 באוגוסט, כך שהיא מהווה אפשרות נוספת לפעילות קיץ לילדים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

בעבר הופעלה התכנית במרכז הלמידה העירוני, והשנה הוחלט לקיים אותה בבתי הספר הייעודיים, על מנת שהילדים יוכלו להכיר את המוסדות החינוכיים שבהם ילמדו בהמשך. בעתיד מתכוון מרכז הלמידה העירוני להרחיב את הפעילות לבתי ספר נוספים.

במסגרת התכנית, הילדים מקבלים כלים ומיומנויות וכן מתנסים בלמידה חווייתית בקבוצות קטנות. מדובר ב-22 תלמידים בכל קורס. הדגש הוא על הכנת הילדים בקריאה, כתיבה וחשבון. כך למשל הם יתנסו בהכרת אותיות ומספרים, צלילים והברות, התארגנות והתמצאות במרחב, ביצוע עצמאי של מטלות ועוד.

ראש העיר משה פדלון אמר "אנחנו עושים כל שאפשר על מנת שהילדים יגיעו לבית הספר כשהם מצוידים בידע ובהרגלי למידה וחשוב לא פחות - היכרות עם בית הספר, הצוות החינוכי וחלק מחבריהם לכיתה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה יוזמת מגוון מפגשים וסדנאות למידה המתקיימים בדרך מהנה שיעזרו לקליטה קלה נעימה של הילדים במערכת החינוך העירונית".

 


הסדנאות יתקיימו בין התאריכים 14 - 25 באוגוסט * ההרשמה בעיצומה * לפרטים: 050-9166345 או 09-9707900

 


 

בתמונה: ילדים בתכנית ההכנה לכיתה א'.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525