אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

"היכל בעיר" מרחיב פעילותו ומקים מרכז תרבות לצעירים

חלל לעבודה ולימודים ביום - בית לתרבות צעירה בלילה
10/08/2016
"היכל בעיר" מרחיב פעילותו ומקים מרכז תרבות לצעירים (הגדל)

 

מועצת העיר הרצליה אישרה, בישיבתה מיום 26.7.16, העברת תקציב מיוחד בסך 860 אלף שקלים להסבת המבנה הסמוך ל"היכל בעיר" (בן גוריון 5, שעד לאחרונה שימש כבית קפה), למרכז תרבות לצעירים, מגיל 21. מדובר בחלל משלים שיהווה בית לתכני התרבות המצוינים שמציע "היכל בעיר" ואשר יהווה מוקד משיכה לקהלים חדשים נוספים.


 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

הרעיון להפיכת המבנה למרכז תרבות ואירועים לצעירים עלה לאור ההצלחה האדירה של "היכל בעיר" בפעילויות הבית על תכניו והאירועים המגוונים שבו ובשינוי הפיסי והתדמיתי.

ראש העיריה, משה פדלון, שסייר במקום וראה את הפוטנציאל הגלום בו, בירך על היוזמה והעלה כיווני פעילות, תוך הנחיה למנכ"ל העיריה, יהודה בן עזרא, ללוות מקרוב את הקמת המרכז על כל היבטיו. במקביל, נפתחו מגעים לשיתופי פעולה מסיביים עם מרכז הצעירים "המרפסת", המחלקה לצעירים ואגודת הסטודנטים מהמרכז הבינתחומי, בסיועה ועידודה של מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ. יחד עם יו"ר החברה לאמנות ולתרבות, ליאת תימור, נקבעו עקרונות הפעילות של המקום.

הפעילות במקום תיערך על פי החלוקה הבאה: בשעות הבוקר בין 10:00 ועד 16:00 ברוח חלל שיתופי לעבודה (בסגנון WE WORK) שיאפשר השכרת עמדות עבודה ולימוד, לפי שעות או על בסיס יומי ויכיל ציוד שיאפשר לצעירים פעילות משרדית, לימודית או עסקית, כולל מחשבים, מסכי פלזמה, מדפסות, פקס, אינטרנט מהיר, ציוד אקוסטי ועוד.

בשעות הערב, החל מ-18:00 ועד חצות - יהווה המקום בית לתכני תרבות שיכלול שורת פעילויות ותכניות קבועות, כגון: HAPPY HOUR, הרצאות, מופעי סטנד-אפ בסגנון קאמל קומדי קלאב, במה פתוחה, משחקייה, ערבי שירה בציבור, מופעים אקוסטיים, צפייה במשחקי גמר, בר אקטואלי ועוד. במקום יהיה גם בר ויוגשו חטיפים ו/או מנות קרות.

ראש העירייה משה פדלון ציין כי "מדובר ברעיון מצוין, אשר ממנף את ההצלחה העצומה של 'היכל בעיר' ואת המיקום הנוח והנגיש לו. עכשיו, עם המרכז החדש, אנחנו מספקים לתושבים הרבה יותר אפשרויות לנצל באפן המיטבי ביותר את המקום הן כדי לעבוד והן כדי לבלות".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מבהיר כי "השילוב של 'היכל בעיר' יחד עם המבנה שצמוד לו היא מכפלת כוח אדירה שעונה על צורך שקיים הן לגבי מקום המהווה חממה לפעילות עסקית עבור יזמים קטנים והן לפעילויות תרבותיות מגוונת בהיקפים שונים".

המקום צפוי להיפתח לפעילות לקראת סוף השנה.


 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525