אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

מתי מגיע האוטובוס?

שלט אלקטרוני יציג מידע על זמני ההגעה בתחנות בהרצליה
22/08/2016
מתי מגיע האוטובוס? (הגדל)

 

חברת "מטרופולין" נענתה לבקשת מ"מ וסגנית ראש עיריית הרצליה, מאיה כץ, להציב עמדות שילוט אלקטרוני סולארי סמוך לתחנות האוטובוסים, בעיקר בשכונות.

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

השלטים מספקים מידע, בזמן אמת, על לוח הזמנים המעודכן של הקווים העתידים להגיע לתחנה, וכן נותנים מענה לאוכלוסיות מיוחדות, בהם עיוורים וכבדי ראייה, שכן הם כוללים מערכת קולית שבלחיצת כפתור מספקת את כל המידע הדרוש על קווי האוטובוסים.

השילוט האלקטרוני מופעל באמצעות מערכת סולארית חכמה, שאינה מחוברת למערכת החשמל, ובכך מונעת זיהום אוויר מיותר ואינה מצריכה חפירה והובלה של תשתית חשמל יקרה.

הנתונים המוצגים על גבי השילוט האלקטרוני מתקבלים ממקלט מיוחד המותקן באוטובוס (GPS) ומספק מידע למרכז הבקרה על מיקומו המדויק של האוטובוס בכל רגע נתון.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "השירות החדש הוא חלק מהמאמצים שאנו עושים על מנת שעוד ועוד תושבים יעברו להשתמש בשירותי התחבורה הציבורית ובכך נהנה כולנו מפחות פקקים ופחות זיהום אוויר". 

מ"מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, ציינה: "במסגרת שיתופי הפעולה השונים שאנו מקדמים מול משרד התחבורה וחברת 'מטרופולין', לעידוד השימוש בתחבורה הציבורית, אחד האתגרים המרכזיים הקיימים הוא אמינות השירות. מתן המידע בזמן אמת יסייע לתושבים בצמצום תחושת אי הוודאות הקיימת בעמידה בתחנה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא, אמר: "עיריית הרצליה רואה בהרחבת השימוש בתחבורה הציבורית יעד חשוב, ולשם כך אנו פועלים על מנת שהנוסעים יקבלו את מקסימום השירות והמידע על קווי האוטובוסים".

 


 
צילום של שילוט סולארי.

צילום: עיריית הרצליה.

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525