אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

פרסים להצגה של התיאטרון העירוני הרצליה

ההצגה 'שלושה חברים וטורף', זכתה בפרסי עיצוב התלבושות ועיצוב הבמה בפסטיבל "חלום של תיאטרון" בתיאטרון הבימה
7/09/2016
פרסים להצגה של התיאטרון העירוני הרצליה (הגדל)

 

הישג לתיאטרון העירוני הרצליה: בטקס פרס הבמה לילדים ונוער בתיאטרון הבימה, במסגרת פסטיבל 'חלום של תיאטרון', שנערך ביום שישי האחרון, קטפה ההצגה 'שלושה חברים וטורף', בבימויו של מנהל התיאטרון, יניב גוטוירט, את הפרסים על עיצוב התלבושות של לימור הרשקו ועל עיצוב הבמה של נאוה שטר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

ההצגה 'שלושה חברים וטורף', שנכתבה ע"י מוטי אברבוך, היא קומדיה לילדים שאוהבים לצחוק - היא עוסקת בפחד ובחברות ויוצרת מצבים קומיים, אך לבסוף הידידות והתקווה ניצבים מול הפחד ומנצחים אותו.

בפסטיבל, המתקיים זו השנה החמישית, השתתפו 35 הצגות לילדים ונוער והוא מופק ומאורגן ע"י אסיטז ישראל (המרכז הבינלאומי לתיאטרוני ילדים ונוער) בתמיכת משרד התרבות והספורט ובשיתוף התיאטרון הלאומי הבימה. השנה לקחו חלק בפסטיבל שתי הפקות מהרפרטואר של התיאטרון העירוני הרצליה: 'שלושה חברים וטורף' ו'מתקן החלומות'.

יניב גוטוירט, מנהל התיאטרון ובמאי ההצגה, אמר במעמד הזכייה "ההצגות המלאות בקהל, המועמדויות והזכייה בפרסים משרתות את אחת ממטרות התיאטרון, המנסה להגיע לקהל הילדים ממקום מכיל ומאתגר ועל ידי כך לתת להם שיעור חשוב באמנות ובתיאטרון".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אומר "ברכותיי לצוות המסור והמקצועי של התיאטרון העירוני. התמיכה העירונית שלנו בו היא ביטוי לחשיבות הרבה שאנו רואים בעשייה התיאטרונית ובהעשרת העולם התרבותי של ילדי העיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר "יישר כוח ליניב גוטווירט מנהל התיאטרון ולכל הלהקה המקצועית, שיחד איתו מעלים בפני הילדים הצגות יפהפיות ומושקעות, שסוחפות אותם לעולמות קסומים של יצירה ודמיון".

 תמונה מתוך ההצגה "'שלושה חברים וטורף'.
צילום: הילה שייר.

  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525