אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

חדש בהרצליה: יחידה לטיפול בנפגעות תקיפה מינית

הטיפול יינתן, בדיסקרטיות מלאה וללא תשלום, לנשים מגיל 18 ומעלה, ע"י עובדת סוציאלית מומחית בתחום טיפול בפגיעות מיניות
7/09/2016
חדש בהרצליה: יחידה לטיפול בנפגעות תקיפה מינית (הגדל)

 

עיריית הרצליה, אגף הרווחה, פתחה בימים אלה יחידה לטיפול בנפגעות תקיפה מינית במרכז לשלום המשפחה.


 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  


פגיעות מיניות נפוצות הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב בקרב כל שכבות הגיל והאוכלוסייה. ההערכות היום הן כי אחת מכל שלוש או ארבע ילדות עברה פגיעה מינית לפני גיל 18, ואחת מכל ארבע נשים עוברת אונס במהלך חייה.

הטראומה בעקבות הפגיעה אינה נגמרת כאשר ההתעללות מסתיימת והיא יכולה להשפיע ולהקשות על התפקוד ביומיום. פנייה לטיפול נפשי עשויה לסייע בעיבוד החוויה, בבנייה מחודשת של האמון הבינאישי ובהתמודדות היומיומית עם המציאות לאחר הפגיעה.

הטיפול במסגרת היחידה יינתן לנשים מגיל 18 ומעלה, על ידי עובדת סוציאלית מומחית בתחום טיפול בפגיעות מיניות, בדיסקרטיות מלאה וללא תשלום.

להתייעצות ופרטים נוספים ניתן לפנות למרכזת היחידה, עו"ס אריאלה ביליצקי, בטלפון 09-9554151, או במייל neged.alimut@gmail.com.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אומר כי "היחידה החדשה מצטרפת לשורה של פעילויות שאנו עושים לאורך כל השנה על מנת לתת מענה לצרכים ולקשיים של נשים ולצייד אותן בכלים ובעוצמות שיסייעו להן בהמשך דרכן".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה חרתה על דגלה את קידום והעצמת נשים ופועלת לאורך כל השנה על מנת לתת להן יד תומכת ומחזקת בהיבטי החיים השונים. היחידה החדשה מהווה אמצעי חשוב לכך ומבטאת את הגישה שלנו שתושבים בכלל, ותושבות בפרט, יידעו שאנחנו כאן עבורם".

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525