אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

נפתח קורס יזמות עסקית לנשים חרדיות

הקורס הינו יוזמה משותפת של היחידה לעבודה קהילתית, המחלקה לתרבות יהודית, המרכז לפיתוח עירוני ומינהל נשים
14/09/2016
נפתח קורס יזמות עסקית לנשים חרדיות (הגדל)

 

ביוזמת עיריית הרצליה נפתח ביום שלישי השבוע קורס יזמות עסקית לנשים מהציבור החרדי, בו משתתפות כ- 20 נשים תושבות העיר המקבלות מערך הכשרה שיימשך כחצי שנה, תוך ליווי פרטני וקבוצתי.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  


בתקופה זו רוכשות המשתתפות כלים שיאפשרו להן לאתר רעיון יזמי המתאים להן ולהפוך אותו לעסק עצמאי ומצליח. כל זאת בשילוב חיי המשפחה ולעתים בנוסף לעבודתן כשכירות, במטרה להניב עבורן הכנסה משמעותית נוספת.

הקורס הינו יוזמה משותפת של היחידה לעבודה קהילתית, המחלקה לתרבות יהודית, המרכז לפיתוח עירוני ומינהל נשים. במסגרת הקורס יקדמו המשתתפות הקמתם של עסקים קטנים, כאשר יחידות העירייה וגורמי חוץ יעניקו למשתתפות תמיכה מקצועית, ייעוץ וליווי פיננסי ומכלול כלים להצלחת העסק.

את מפגש ההשקה החגיגי פתחה סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק הנשים, איה פרישקולניק, אשר הדגישה בדבריה את החשיבות שהעירייה רואה בשילוב הנשים במרקם העירוני: "זו זכות גדולה עבורי לקחת חלק בפרויקט זה. ברצוני לברך את המשתתפות על השקעתן למען הגשמת החלום היזמי ולהודות לעובדות העירייה המסורות שמלוות את הפרויקט".

פרויקט זה מהווה חלק מ'המועדון הכלכלי' של עיריית הרצליה, אשר שם לו למטרה לסייע לתושבי העיר בתחומים כלכליים שונים, תוך שימת דגש על רשתות חברתיות המסייעות לצרכים אלו. 


 


תמונה מפתיחת הקורס.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525