אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הוועידה לקידום יזמות נשית נערכה בהרצליה

בוועידה נדונו נושאים כגון שיווק וירטואלי, יח"צ ושיווק במדיה החברתית ועוד
21/09/2016
הוועידה לקידום יזמות נשית נערכה בהרצליה (הגדל)


עשרות נשים יזמיות מהרצליה והאזור השתתפו בוועידה לקידום יזמות נשית של עמותת פרויקט עסקית - קידום יזמות נשית בשיתוף עיריית הרצליה.

 

  

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


הוועידה שנערכה ב"היכל בעיר", עמדה בסימן יזמות נשית פורצת דרך והתקיימה בהשתתפות ראש העירייה משה פדלון ומ"מ וסגנית ראש העירייה מאיה כץ, במסגרתה נדונו נושאים כגון שיווק וירטואלי, יח"צ ושיווק במדיה החברתית ועוד, וכן נערך פאנל נשים מעוררות השראה שחלקו עם המשתתפות את תובנותיהן מניסיונן.

בדבריו למשתתפות אמר ראש עיריית הרצליה משה פדלון כי "יזמות היא מנוע צמיחה חשוב לא רק לעיר ולחברה, אלא קודם כל לחיים של כל איש ואישה. ברוח זו אנחנו בהרצליה, באמצעות מינהל נשים, נרתמים לתת לנשים הכשרה וכלים, כי רק עם עידוד וליווי תומך, נוכל לראות יותר ויותר נשים שמעיזות, יוזמות, והופכות חלום למציאות".

מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ אמרה "כל אישה מצליחה צריכה לראות את עצמה כפורצת דרך לבאות אחריה. הוועידה נועדה לקדם נשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים באמצעות מתן כלים בתחומי המנהיגות הכלכלית וליצור הזדמנויות ליצירת קשרים אישיים ומקצועיים בין המשתתפות".

 

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה מעודדת ומעניקה רוח גבית לפעילויות השונות אשר נותנים לנשים כלים שיעזרו להן לפרוץ קדימה ולהתקדם".


תמונה מהכנס: מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ (מימין) מורן אלויה מנכ"לית עמותת עסקית, ראש העיר משה פדלון וראשת מינהל נשים ארנה סדגת ארז.

צילום: בלה שחר הלל.

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525