אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

חמדה גרינשטיין, מורה ורכזת מדעים ומצוינות בחט"ב בן גוריון, זכתה בפרס ה'מורה המצטיין'

18/06/2012
חמדה גרינשטיין, מורה ורכזת מדעים ומצוינות בחט"ב בן גוריון, זכתה בפרס ה'מורה המצטיין' (הגדל)

חמדה גרינשטיין, רכזת מדעים ומצוינות בחט"ב בן- גוריון בהרצליה, זכתה בפרס המורה המצטיין בעקבות הזכייה יקבל גם ביה"ס פרס המיועד לרכישת ציוד למעבדה.  יעל גרמן: "חמדה גרינשטיין מציבה סטנדרטים גבוהים של חינוך איכותי,  אכפתי וללא פשרות"

 

זוכי הפרס נבחרו מקרב המורים ובתי הספר המשתתפים בתוכנית מצוינות2000 . גובה הפרס הוא 10,000 ₪, ובית הספר יקבל אף הוא פרס בגובה זהה המיועד לרכישת ציוד למעבדת בית הספר.


בין הקריטריונים לבחירה שצוינו: מורה מנהיג המהווה דוגמה אישית ומודל להזדהות, מורה הפועל באופן תמידי כדי למצות מתלמידיו את המרב, מורה המתמיד בעשייתו החינוכית במטרה לאתר את יכולותיו של כל תלמיד, לטפחן ולחזקן; מורה הפועל באופן מתמיד לביסוס ולהרחבת מומחיותו בתחום שהוא מלמד. 

 

חמדה גרינשטיין המלמדת 25 שנים בביה"ס, זוכה לשבחים על כך שהיא מאמינה ביכולותיו של כל תלמיד ופועלת כדי למצות מתלמידיה את המרב תוך התייחסות אישית, השקעה רבה ואכפתיות. היא גם מקנה להם מיומנויות למידה ומטפחת בהם רמת חשיבה גבוהה, יצירתיות, עבודת צוות, התמדה, סקרנות ועוד, וכן מציבה בפניהם אתגרים מעוררי סקרנות, מוטיבציה והתפתחות אינטלקטואלית.


בשמונה השנים בהן פועלת תוכנית מצוינות 2000  זכו תלמידיה בזכיות רבות, האחרונות שבהן עלייה לגמר הארצי בפרויקט גילדור - תחרות להמצאה וליצירה מדעית לתלמידים מצטיינים בכיתות ט', ופרס ראשון ארצי בתחרות מועדון החלל של המרכז הישראלי למצוינות בחינוך.  יש לציין כי זו השנה השלישית בה בית הספר משתתף בתחרות מועדון החלל וגם בעבר זכה במסגרת זו בפרסים.


יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה:  "חמדה גרינשטיין מציבה סטנדרטים גבוהים של חינוך איכותי, אכפתי וללא פשרות, הנושא פירות שכולנו משתבחים בהם".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525