אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

הרצליה מובילה את תחום הבריאות העירונית: אירחה מנהלי מחלקות בריאות מכל רחבי הארץ

המשתתפים ביקרו במרכז הבריאות העירוני, בבי"ס בר אילן ובמתנ"ס בית פוסטר והתוודעו לפעילות העירונית בתחום, כולל בחינוך ובחינוך הבלתי פורמלי
5/10/2016
הרצליה מובילה את תחום הבריאות העירונית: אירחה מנהלי מחלקות בריאות מכל רחבי הארץ (הגדל)


עשרות מנהלי מחלקות בריאות מכל רחבי הארץ הגיעו לאחרונה להרצליה והשתתפו ביום למידה משותף בתחום, וזאת במסגרת חברותם ב"רשת הערים הבריאות בישראל" של מרכז השלטון המקומי. רשת ערים בריאות נועדה לקדם את איכות החיים של התושבים בארץ ומהווה מסגרת ללמידה והעשרה משותפת.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

במסגרת האירוח נפגשו המבקרים במרכז הבריאות העירוני שם הוצגה בפניהם הפעילות העירונית הנרחבת בתחום הבריאות לכלל הגילאים, תוך שימת לב מיוחדת לשמירה על הרצף החינוכי בקרב ילדים, ומתבצעת מגיל הגן ועד לסיום התיכון.

בהמשך סיירו האורחים בבית הספר בר אילן, המוגדר בי"ס מקדם בריאות וככזה משלב את הבריאות על כל היבטיה בעשייה הבית ספרית ובתחומי הלימוד, וכן ביקרו במתנ"ס בית פוסטר, שם הוצגה בפניהם הפעילות של החינוך הבלתי פורמלי בתחום הבריאות וכן תכנית גני יול"א.

ראש העיר משה פדלון שאירח את המשתתפים ציין בפניהם כי "קידום הבריאות כחלק מאיכות החיים הוא אחד הנושאים החשובים בחזון שלי ושל הרצליה, והעיר מובילה את קידום המודעות לנושא. במסגרת זו מתבצעת עשייה עירונית מקיפה ואינטנסיבית ומושקעים בה משאבים רבים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא "עיריית הרצליה פועלת ללא לאות על מנת לקדם את נושא הבריאות בעיר. רק לאחרונה חוללנו מהפכה בכל נושא התזונה בצהרונים ואנו ממשיכים במתן מגוון שירותים, הדרכות, הרצאות קורסים ועוד".

 


 


תמונה מהמפגש: ראש העיר משה פדלון עם עדי חמו מנהל יחידת הבריאות העירונית ותכנית העבודה לשנה הקרובה בנושא קידום הבריאות.
צילום: עופר עמרם.

   

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525