אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מתחילות העבודות לשיפור מערך התנועה בצומת הרחובות בן גוריון - הבנים

5/10/2016
מתחילות העבודות לשיפור מערך התנועה בצומת הרחובות בן גוריון - הבנים (הגדל)

 

החל מיום רביעי, 5.10, מבצעת עיריית הרצליה עבודות מקיפות לשיפור התשתיות התחבורתיות בצומת הרחובות בן גוריון-הבנים. במסגרת זו יתבצעו עבודות תשתיות, פיתוח וסלילה, יבוצעו שינויים גאומטריים, תותקן מרכת רמזורים ועוד. בהמשך יוצבו במקום תחנות אוטובוסים.


 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בנוסף, יוסדרו מעברי חצייה מרומזרים ובטיחותיים להולכי הרגל. בין הרמזורים העצמאות, הבנים וצומת כדורי יוסדר גל ירוק לשם חצייה רצופה.

העבודות תבוצענה בשלבים וצפויות להימשך כשבעה חודשים. על הנהגים לציית לתמרורים הזמניים ולהשתמש בדרכים חלופיות. שינויים נוספים בהסדרי תנועה יפורסמו עם התקדמות העבודות.

ראש העיר משה פדלון אמר: "העבודות שאנו מבצעים נועדו לשפר את תשתית הכבישים ומערך התנועה במרכז העיר, על מנת להפוך אותו לאזור עדכני, חדשני ודינמי, שמעבר להיותו אזור מסחרי כולל גם מגוון גופים מוניציפליים, מוסדות תרבות ועוד, שרבים מגיעים אליהם לקבלת שירות".

מ"מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ: "העיר הרצליה מתפתחת וגדלה ומתוך כך, יש צורך בהתאמת מערך התנועה לצרכי התושבים. הסדרת הצומת נועדה לשפר משמעותית את בטיחות הנוסעים והולכי הרגל והינה חלק מפרויקטים רבים המבוצעים ומתוכננים לשיפור תשתיות הכבישים ברחבי העיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה קשובה לצרכים המשתנים של התושבים והמתגוררים במרכז העיר ושל אלה המגיעים למקום, כמו גם לשינויים באופי המוסדות והגופים הממוקמים שם, ולאור זאת מבצעת את השינויים המתבקשים על מנת לאפשר התניידות וגישה נוחה מהירה וקלה באזור".

   

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525