אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

נחנך "מרכז הבריאות העירוני" על-שם אהרון טייכנר ז"ל

מרכז הבריאות העירוני ממוקם ברחוב אבן גבירול 49
5/10/2016
נחנך "מרכז הבריאות העירוני" על-שם אהרון טייכנר ז"ל (הגדל)


בהשתתפות ראש העיר, משה פדלון, סגני ראש העיר מאיה כץ ואיה פרישקולניק, חברי מועצה בעבר ובהווה בני משפחה וחברים נערך טקס קריאת מרכז הבריאות העירוני בהרצליה על שמו של אהרון טייכנר ז"ל, ברחוב אבן גבירול 49.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

אהרון טייכנר ז"ל שעבר את התופת הנאצית, הגיע לארץ וקבע בהרצליה את ביתו. כאן הוא עבד כאח בקופת חולים, במרפאת גוטפריד, אבל לא הסתפק בכך.

כשהוא רוכב על אופניים, היה עורך ביקורי בית, גם בלילות ובשבתות, הגיש עזרה, התעניין, ונתן לכל אחד את התחושה שהוא ממש בן משפחה. גם כשפרש לגימלאות המשיך כאח בבית אבות, התנדב למשמר האזרחי, היה חבר בהנהלת מד"א ופעל לגיוס תרומות למען המעון לנשים מוכות בעיר, ובשנת 2003 הצטרף למועצת העיר. בשנת 2000 הונק לו התואר "יקיר העיר".

בטקס אמר ראש העיר משה פדלון "אהרון טייכנר ז"ל היה תמיד אוזן קשבת וכתף תומכת לאלפי אנשים ומשפחות, ושמו היה שם נרדף לְטוּב לב ולתרומה למען הכלל. היום הרצליה מוקירה לו תודה על העשייה האדירה, כשהבית יישא את שמו וינציח את דרכו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מציין כי "עיריית הרצליה מוקירה פעילות ערכית התורמת לעיר ולתושביה וכזה היה אהרון טייכנר ז"ל, שהקדיש את מרבית חייו לעזרה ולנתינה למען הזולת".

 


 

בתמונה: חנוכת המרכז העירוני לקידום הבריאות במעמד ראש העיר משה פדלון, סגניתו ומ"מ מאיה כץ, רות רזניק ובני משפחה.
צילום: פוטו מנשה.

   

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525