אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

מינויים חדשים בעיריית הרצליה: יעקב נחום נבחר למנהל אגף החינוך, רוני גאון נבחר למנהל אגף שאיפ"ה

ראש העיר משה פדלון: "העיר הרצליה זכתה בשני מינויים מצוינים"
2/11/2016
מינויים חדשים בעיריית הרצליה: יעקב נחום נבחר למנהל אגף החינוך, רוני גאון נבחר למנהל אגף שאיפ"ה (הגדל)


בתום הליך מכרזים קפדני, נבחרו השבוע שני בעלי תפקידים בכירים בעיריית הרצליה: יעקב נחום נבחר למנהל אגף החינוך. רוני גאון נבחר למנהל אגף שאיפ"ה. נחום מחליף את אבי בנבנישתי שעבר לנהל תיכון בגבעתיים וגאון מחליף את משה ביטון שעבר לכהן כסמנכ"ל בעיריית חדרה.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

יעקב נחום, 58, ניהל שני בתי ספר תיכוניים בקריות וכן ייסד את תיכון חדש הרצליה וניהל אותו במשך 14 שנים. בשנתיים האחרונות ניהל את המחלקה לחינוך על יסודי באגף החינוך בעירייה. נחום, בוגר הטכניון, הוא מהנדס אווירונאוטיקה וחלל. לימודי הדוקטורט שלו היו בנושא "מערכות חינוך מורכבות". הוא זכה ב"פרס חינוך" על חדשנות ויזמות בחינוך.

רוני גאון, 60, עובד בעיריית הרצליה 35 שנים, מאז שנת 2013 משמש סגן מנהל אגף תב"ל ומנהל פרויקטים. לגאון תואר ראשון במינהל ציבורי והוא סיים קורסי מנכ"לים ודירקטורים של מרכז השלטון המקומי. את עבודתו בעירייה התחיל גאון כקב"ט מוסדות חינוך, בהמשך ניהל את האיצטדיון העירוני, אחר כך עבר לאגף החינוך בו ניהל במשך 18 שנים את מחלקת שירותים כלליים.

ראש העיר משה פדלון אמר " העיר הרצליה זכתה בשני מינויים מצוינים. אין לי ספק שיעקב נחום ורוני גאון יתרמו מניסיונם העשיר ויכולותיהם הרבות על מנת להוביל את התחומים שעליהם הם מופקדים, חינוך וחזות העיר, להישגים משמעותיים לטובת העיר והתושבים ".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר " המינויים הבכירים, הבאים מתוך שורות העירייה, מוכיחים עד כמה עובדינו הם איכותיים ובעלי כישורים גבוהים. בבחירה ביעקב נחום וברוני גאון ידענו כי יש לנו מנהלים טובים שמכירים את המערכת מבפנים, ויחד עם זאת יש להם היכולת להניע אותה קדימה ולצקת בה תכנים חדשים ".  

 


 
מצ"ב שתי תמונות: יעקב נחום, רוני גאון  
 

 

  יעקב נחום

רוני גאון  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525