אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הושג הסכם לגבי תשלומי הורים לגני הילדים

בעקבות סיכום עם נציגי הנהגת ההורים, ועד הגננות העירוני ונציגות הסתדרות הגננות הארצית
15/11/2016
הושג הסכם לגבי תשלומי הורים לגני הילדים (הגדל)


בשורה להורי ילדי הגנים בהרצליה: במהלך חודש דצמבר ניתן יהיה לשלם עבור מגוון פעילויות בגן, כגון סל תרבות, הזנה, אירועים מיוחדים ועוד, ישירות באמצעות פורטל החינוך העירוני. זאת בעקבות סיכום שעיריית הרצליה הגיעה אליו עם נציגי הנהגת ההורים, ועד הגננות העירוני ונציגות הסתדרות הגננות הארצית.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

נושא התשלומים עלה לאחרונה לכותרות בעקבות נהלים חדשים שפרסם משרד החינוך עם תחילת שנת הלימודים, ובהם נאסר על ועד ההורים להיות מעורבים בגביית הכספים, כפי שהיה עד היום. עקב כך שותקו למעשה מגוון הפעילויות בגנים והפתרון שהושג נועד לתת מענה דחוף עבור שנת הפעילות הנוכחית. בהמשך יפעלו כל הגורמים על מנת להשיג פתרון מוסכם קבוע.

לאחר מספר דיונים שהובילה איה פרישקולניק, סגנית ראש העירייה הממונה על החינוך, נמצא פתרון לסוגיה שיאפשר פעילות סדירה עד לסיום שנת הלימודים הנוכחית. בעקבות זאת, כל הפעילויות שתוכננו בגני הילדים יחלו כסדרם החל מחודש ינואר הקרוב.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "מדובר בבעיה ארצית, שביקשנו למצוא לה פתרון מהיר לטובת ההורים והילדים. אני שמח שכל שותפינו למאמץ, הנהגת ההורים הסתדרות הגננות הארצית וועד הגננות, התגייסו וגילו רצון טוב על מנת שנגיע לסיכום שהושג".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך, איה פרישקולניק מסרה: "אנו שמחה שכל הצדדים הגיעו להסכמה לטובת ילדי העיר. כמו כן, בעירייה לא נחים על זרי הדפנה ובמקביל עובדים על פתרון קבע לנושא, כך שהחל משנת הלימודים הבאה הליך הגבייה יתבצע בצורה מסודרת ותקינה".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא הבהיר כי "עיריית הרצליה עושה כל מאמץ על מנת להבטיח שילדי הגנים בעיר ייהנו משנת פעילות עשירה ומגוונת. אני מודה לכל הגורמים שפעלו בשיתוף ומתוך רצון להגיע להבנות, כדי שאכן נגיע לסיכום המיוחל".

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525