אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה קיבלה דירוג AAA הגבוה ביותר לאיתנות וליציבות כלכלית

רה"ע פדלון: "הדירוג מאפשר להרצליה להמשיך בתנופת הפיתוח של התיירות, המלונאות והעסקים ולהוות אבן שואבת"
16/11/2016
הרצליה קיבלה דירוג AAA הגבוה ביותר לאיתנות וליציבות כלכלית (הגדל)


עיריית הרצליה ממשיכה לשמור גם השנה על מעמדה כרשות בעלת האיתנות והיציבות הפיננסית הגבוהה ביותר שיש בישראל: חברת הדירוג מעלות העניקה לעירייה את דירוג האשראי הגבוה ביותר - AAA ובכך מציבה אותה בפסגת התאגידים החזקים בישראל. מעלות היא מחברות הדירוג המובילות לדירוג פיננסי של ישויות כלכליות.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

הדירוג הכלכלי הגבוה מאפשר לעירייה להמשיך ולהעניק לתושבי העיר את השירותים העירוניים הטובים ביותר בכל תחומי החיים: החינוך, התרבות, הניקיון, הרווחה, הבינוי, התשתיות ועוד.

מדובר בהישג משמעותי, המהווה פועל יוצא של ניהול כלכלי נכון, תיעדוף השקעות ובעיקר - תפקוד עירוני יעיל ואפקטיבי. חשוב לציין כי רק גופים בודדים בצמרת העסקית של ישראל זוכים לדירוג AAA.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון ציין כי "הדירוג הגבוה הוא תוצאה של תכנון תקציב וניהול כספים מחושב ומקצועי, ומאפשר להרצליה להמשיך בתנופת הפיתוח של התיירות, המלונאות והעסקים ולהוות אבן שואבת".

עוד מוסיף ראש העיר: "לאורך כל השנה אנו משקיעים משאבים רבים בקידום הבנייה ברחבי העיר, בפיתוח התיירות, בחינוך ובתרבות, בביטחון במרחב הציבורי ועוד, והכל למען התושבים. הם הנהנים העיקריים מהדירוג הגבוה, שכן בזכות החוסן הכלכלי והתקציב המאוזן של העירייה הם מקבלים שירותים ברמה הגבוהה ביותר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא: "עיריית הרצליה, והעומד בראשה, הוכיחו כי גם עם ההשקעות הכספיות הרבות, במגוון תחומים ונושאים, אנו זוכים לדירוג כל כך גבוה. מלוא ההערכה למנהלי האגפים ולעובדי העירייה".

 


 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525