אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

"ישיר בעיר" - שירות הסעות עירוני למרכז העיר - חינם!

ימי חול בין השעות 18:00-8:00 ובימי ו' בין השעות 14:00-8:00 בתדירות של כל רבע שעה
7/12/2016
הגדל


בשורה לתושבי הרצליה: עיריית הרצליה תפעיל החל מיום ראשון ה-4 בדצמבר, שירות הסעות ללא תשלום לתושבי העיר. זאת, במטרה להפחית את מספר כלי הרכב הנכנסים למרכז העיר ואת עומסי התנועה וכן לאפשר לאנשים שאין ברשותם כלי רכב פרטי להגיע בנוחות אל מוקדי המסחר, השירות והבילוי המרכזיים בעיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

  

שירות ההסעות יחל את מסלולו מחניון האצטדיון והפארק העירוני וימשיך ברחובות ז'בוטינסקי, אלתרמן, הנדיב, סוקולוב, בן גוריון, העצמאות ופינסקר. מסלול הקו יחבר בין כל המוקדים המרכזיים והעמוסים בעיר, בהם בניין העירייה, פארק הרצליה, מועדון הנוער, מרכז הצעירים, בית הגמלאי, סניף הדואר הראשי, היכל בעיר, הסינמטק, בית העלמין, הספרייה העירונית, משרד הפנים ועוד.

שירות ההסעות יתקיים בימי חול בין השעות 18:00-8:00 ובימי ו' בין השעות 14:00-8:00 בתדירות של כל רבע שעה, כך שכל מי שמבקש להגיע למרכז העיר יוכל לעשות זאת בדרך הנוחה והמהירה ביותר. רשימת התחנות תתפרסם באתר העירוני.

ראש העיר משה פדלון אמר "השירות החדש נועד לענות על צורך ממשי של התושבים והוא משתלב במכלול הצעדים שאנחנו יוזמים על מנת לאפשר בעיר תנועה זורמת ומהירה. שירות ההסעות זמין ונגיש לכל התושבים, כאשר מסלולו וטווחי הזמן שבהם הוא פועל - כל רבע שעה, הופכים אותו לאלטרנטיבה יעילה למכונית הפרטית". 

מ"מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ, הממונה על תחום התחבורה, ציינה "מדובר בשירות משלים ומזין לקווי התחבורה הציבורית הקיימים, הנועד לעודד את התושבים להפחית את השימוש ברכבים הפרטיים ובכך להקל על עומסי התנועה במרכז העיר, זאת כחלק מתכנית כוללת של העירייה להורדת עומסי התנועה בכבישים תוך ייעול השימוש באמצעי תחבורה אלטרנטיביים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא הבהיר כי "השירות העירוני החדש ממחיש את ההתגייסות שלנו על מנת לספק לתושבים פתרון תחבורתי טוב ויעיל במקומות מרכזיים ומבוקשים, דבר שמגביר את המוטיבציה שלהם לוותר על המכונית או להפחית את השימוש בה וזאת לטובת כולנו". 


 

בתמונה: ראש עיריית הרצליה משה פדלון, מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ ומנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא לצד אוטובוס השירות החדש. 

 


 
 

 

 

רשימת התחנות:

1. יוסף נבו/חניון קניון "שבעת הכוכבים"
2. יוסף נבו/אייבי נתן
3. ז'בוטינסקי הנדיב
4. נתן אלתרמן/ז'בוטינסקי
5. נתן אלתרמן/הבינתחומי
6. הנדיב/סוקולוב
7. קניון לב העיר
8. העצמאות/תחנה מרכזית
9. סוקולוב 85
10. סוקולוב/שדרות ח"ן
11. סוקולוב/פינסקר
12. פינסקר/בית העלמין
13. יוסף נבו/חניון קניון "שבעת הכוכבים" 

 

 

""

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525