אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

חנוכה שמח בהרצליה: פסטיבל הצגות ילדים - בלי לרוקן את הכיס

התיאטרון העירוני הרצליה ולהקת "על הבמה" * בחנוכה 29-27 בדצמבר
7/12/2016
חנוכה שמח בהרצליה: פסטיבל הצגות ילדים - בלי לרוקן את הכיס (הגדל)


בילוי קסום ואיכותי לילדים בחנוכה בהרצליה: התיאטרון העירוני הרצליה עורך בחג פסטיבל הצגות ילדים שיכלול חמש הצגות מרהיבות וכן הפנינג מהנה וחינמי ברחבת התיאטרון. כל זה קורה בחנוכה הקרוב, בין התאריכים 29-27 בדצמבר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


תיאטרון העירוני הרצליה הוא תיאטרון מקצועי יוצר להצגות ילדים ונוער, שהצגותיו ידועות באיכותן ומאושרות על ידי סל תרבות ארצי ותרבות לפריפריה. בתיאטרון מרכז חוגים ללימודי אמנויות הבמה לילדים, נוער ומבוגרים ולהקת הנוער "על הבמה", הלהקה הייצוגית של הרצליה.

מחירי הכרטיסים נעים בין 50-60 ₪ במכירה המוקדמת הנמצאת בעיצומה בימים אלה.

ראש העיר משה פדלון, אמר "חגי ישראל מאופיינים בהרצליה באווירה שמחה ובשפע של פעילויות לכל המשפחה. בחנוכה מתווסף לכל זה גם פסטיבל הצגות איכותי ומשובח שבו הילדים וההורים יכולים ליהנות קרוב ליד הבית". פדלון ציין כי "מאות כרטיסים יחולקו, חינם, לילדי רווחה בהרצליה ולילדי ערי הפריפריה בישראל - שיבואו לבלות בעיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "גם בחג החנוכה עיריית הרצליה יוזמת עבור התושבים, ילדים והורים, פעילות תרבותית עשירה ומהנה עם מגוון הצגות וכן הפנינג חווייתי שבו כולם מוזמנים להשתתף".


הצגות הפסטיבל:

"זמן הגריז"
מחזמר המבוסס על המחזמר האמריקאי "גריז" בביצוע קבוצת הנוער הייצוגית "על הבמה", מחזמר רב משתתפים לכל המשפחה עם תלבושות עשירות, כוריאוגרפיה סוחפת וכל הלהיטים האהובים. משך ההצגה כשעתיים כולל הפסקה.

מועדי ההצגה:
שלישי, 27.12 בשעות 11:00 ו-20:00
חמישי, 29.12 בשעות 17:30 ו-20:00.


"מתקן החלומות"
ע"פ ספרו של אורי אורבך ז"ל, לכפר קטן מגיע יום אחד מתקן חלומות המציע שירות ממוחשב ומתקדם ואיתו מכונה משוכללת לתיקון חלומות. מה קורה לאלכס ומכריו בכפר – האם כל הנוצץ, אכן זהב? מחזמר על הדברים החשובים באמת ביחסים בין בני אדם. לגילאי 10-4 ולכל המשפחה. משך ההצגה כשעה.

מועדי ההצגה:
שלישי, 27.11 בשעה 16:30.


"אישקטן ודרקון"
אישקטן חובש את הכובע האדום שאמא סרגה לו ויוצא אל טירת המלך לברר מי בוכה בסוף הסיפור שלו. זהו סיפור מסע המספר את כוחה של התמימות, על חיפוש וגילוי עצמי ואיך לעמוד מול הפחדים באומץ ובחיוך. לגילאי 4 ומעלה. משך ההצגה כשעה.

מועדי ההצגה:
רביעי, 28.12 בשעות 10:00 ו-12:30.


"צ'יצ'ה"
הצגה מוסיקלית מלב אפריקה שבה כל צליל, כל עבודה, כל דבר הוא קצב. התופים מספרים את הסיפור המדהים על צ'יצ'ה, ילדה קטנה-גדולה שידעה לרקוד לפני שלמדה ללכת. חיות פרא נפלאות, כלי נגינה מסתוריים וריקודים סוחפים. בפסטיבל חיפה 2016 זכתה ההצגה בפרס השחקנית המצטיינת. לגילאי 4-10. משך ההצגה כשעה.

מועדי ההצגה:
רביעי, 28.12 בשעות 16:30 ו-18:00
חמישי, 29.12 בשעה 12:30.


"החולד הקטן"
מחזה מוזיקלי בהשראת סיפור ילדים שנכתב במקור בגרמנית ותורגם לעשרות שפות. המחזה נוגע באחד הנושאים שמעסיקים ילדים ועושה זאת בצורה עדינה ומצחיקה תוך שילוב דיאלוגים שנונים עם קטעי סלפסטיק, שירה ותנועה. לגיל 3-7 ולכל המשפחה. משך ההצגה כשעה.

מועד ההצגה: חמישי 29.12 בשעה 10:00.

 


תמונה מהמחזמר 'זמן גריז'.
צילום: הילה שייר.

  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525