אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

נפתח 'בר בעיר' - הבית של הצעירים בהרצליה ובשרון

13/12/2016
נפתח 'בר בעיר' - הבית של הצעירים בהרצליה ובשרון (הגדל)


בשורה לצעירים בהרצליה ובאזור כולו: "בר בעיר, המציע לצעירים חווית בילוי איכותי בלילה וחלל לעבודה ולימודים ביום, נפתח בסוף השבוע וכבר מציע שפע של אירועים מרתקים. "בר בעיר" הינו מרכז תרבות והעשרה לצעירים ולסטודנטים מעל גיל 21, אשר הוקם על ידי עיריית הרצליה וביוזמתה, והוא ממוקם ליד "היכל בעיר", ברח' בן גוריון 7. מידע על מגוון הפעילויות ושעות הפעילות באתר העירוני.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

כבר בכניסה לחלל המעוצב בקפידה של "בר בעיר", התחושה היא של מקום אינטימי ודיסקרטי המנותק מרעשי רקע, כך שמי שמצא בו יכול לעבוד בשקט ובאווירה נעימה. ואכן המתחם מציע מרחבי עבודה משותפים ומתקדמים בצורת Students hub המתאימים לסטודנטים וליזמים המחפשים מקום אלטרנטיבי ללימודים, לעבודה, לנטוורקינג ולפגישות. המקום מאובזר עם ציוד טכני חדשני ונגיש.

בערב האווירה משתנה והמקום הופך תוסס ואנרגטי, עם הופעות ומפגשים בנושאים שונים, על פי תחומי העניין של המבלים הצעירים. כך למשל מתקיימים במקום ערבי תוכן מגוונים וייחודיים, כגון הרצאות בנוסח ׳אקדמיה על הבר׳, ערבי סטנדאפ - נפתח סניף של הכאמל קומדי קלאב של הסטנדאפיסט רועי לוי, הופעות אקוסטיות, במה פתוחה, ׳פואטרי סלאם׳, שידורים חיים של משחקי ספורט ועוד. כל זאת לצד מכירת בירה קרה, שתייה קלה, קפה ומאפה ונשנושים. הכל באווירה סטודנטיאלית וצעירה.

מנהלת "בר בעיר" היא רויטל שטיין, שבשנים האחרונות חוללה מהפך במעמדו של "היכל בעיר" והפכה אותו למרכז תרבותי מוביל עם שפע הצגות, מופעים והרצאות שערב ערב ממלאים את האולם.
 
ראש העיריה, משה פדלון, שנשא דברים בפתיחת האולם אמר "אני שמח שאנחנו יכולים להציע לצעירים בעיר מקום איכותי כזה, שנמצא במיקום כל כך מרכזי ומשוכנע שהוא יהיה מקור משיכה פופולארי מאוד. 'בר בעיר' הוקם מתוך הרצון שלנו להציע עוד מסגרות לצעירים ואין ספק שעם כל השינויים והחידושים שהכנסנו, הרצליה היום הרבה יותר תוססת ושופעת פעילויות".

מ"מ וסגנית ראש העיר מאיה כץ, ציינה "בר בעיר מהווה חלק נוסף בהפיכת הרצליה לאטרקטיבית יותר עבור צעירים כמנוף מרכזי בצמיחתה ובפיתוחה העתידי של העיר. המרכז מהווה בית נוסף ומשלים למרכז הצעירים, במטרה לשמש עוגן לאירועי תרבות ופנאי עשירים ומגוונים לצד חללי עבודה משותפים, כפי שמתפתח בשנים האחרונות בערים המובילות בעולם".

מנכ"ל העיריה, יהודה בן עזרא, אמר "עיריית הרצליה פועלת במקביל, הן בהוספת מרכזי תרבות המאפשרים לתושבים ליהנות מפעילות עשירה ומגוונת הרבה יותר והן במציאת מוקדים אטרקטיביים עבור צעירי הרצליה בתחומים שמעניינים אותם ועשויים לתרום להם. זהו שילוב מצוין שממנו כולנו מרוויחים".

  


תמונה מפתיחת בר בעיר.
צילום: פוטו מנשה.


 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525