אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הורחבו שעות הפעילות בקווי האוטובוסים בין הרצליה לתל אביב

קווי השירות 47,90,247,347
20/12/2016
הורחבו שעות הפעילות בקווי האוטובוסים בין הרצליה לתל אביב (הגדל)


בשורה לתושבי הרצליה המרבים לנסוע לת"א: בעקבות פנייה של עיריית הרצליה למשרד התחבורה וחברת "מטרופולין", תוגברו הקווים ונוספו כ-40 נסיעות בימים א'-ה' בקווי השירות 47,90,247,347 הנוסעים בין הרצליה ותל אביב.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


הצורך בהגברת התדירות עלה בעקבות פניות של תושבים אל מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק התחבורה בבקשה שתסייע בנושא מול משרד התחבורה.

בעירייה מדגישים כי אישור הנסיעות החדשות הוא בסמכות משרד התחבורה ו"מטרופולין" ואינו באחריות העירייה. משרד התחבורה בוחן בימים אלו עשרות פניות מעיריית הרצליה לשיפור מערך התחבורה.

ניתן לקבל את לוחות הזמנים המעודכנים באתר של חברת "מטרופולין" ובמוקד הטלפוני - *8787.

ראש העיר משה פדלון אמר "אני שמח שפעילות העירייה הניבה את התוצאות הרצויות לרווחת תושבי העיר על מנת שהנסיעות החדשות ישרתו אותם בצורה מיטבית ויעודדו את השימוש בתחבורה ציבורית בעיר".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, ציינה כי "מתוך הבנה לצורך הגובר לשימוש בתחבורה הציבורית, אנו פועלים מול משרד התחבורה וחברות האוטובוסים על מנת לשפר את התחבורה הציבורית ונמשיך לפעול על מנת לתת את השירות המיטבי לרווחת תושבי העיר".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר "הפחתת השימוש בכלי רכב פרטיים היא אחד היעדים שלנו, ולשם כך אנו פועלים במגוון אמצעים, כמו למשל השקת שירות ההסעות העירוני בחינם 'ישיר בעיר' מצד אחד, ושיפור התחבורה הציבורית מצד שני".

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525