אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

קורס פסיכומטרי במחיר מוזל לצעירי הרצליה

באמצעות המרכז הצעירים העירוני - "המרפסת"
20/12/2016
קורס פסיכומטרי במחיר מוזל לצעירי הרצליה (הגדל)


עיריית הרצליה תפתח בקרוב קורס פסיכומטרי ייחודי אשר יתקיים במרכז הצעירים העירוני ובבתי הספר התיכונים ויוצע לתושבי הרצליה במחיר מוזל של 1,290 ₪, שהוא נמוך משמעותית ממחיריהם של קורסים המתקיימים בבתי ספר לפסיכומטרי השונים ברחבי הארץ.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


במסגרת הקורס יתקיימו מפגשים פרונטליים בהנחיית מדריכי פסיכומטרי בכירים, ובנוסף, ייהנו המשתתפים מבחינות סימולציה, אימוני תגבור פרטיים, שיעורי אונליין, סדנאות לרכישת אסטרטגיות למידה ואפליקציה ייעודית. ניתן להירשם לקורסים באמצעות בתי הספר התיכונים ומרכז הצעירים בטל': 09-9591567.

חברת EZ WAY שנבחרה במכרז עירוני על פי מדדי איכות, מקיימת קורסים לתלמידי המכינות באוניברסיטאות המובילות בארץ, בהן אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת בן גוריון.

ראש העיר משה פדלון אמר "הרצליה חרתה על דגלה לטופח ולעודד את צעירים בעיר, והקורס שאנחנו מציעים במחיר כל כך נמוך מהמחירים הנהוגים בקורסים דומים, הוא עוד אמצעי שבו אנחנו עוזרים לבני העיר להתקדם ולרכוש השכלה".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ, ציינה "חברות המספקות קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית גובות כיום מחירי עתק. מטרת המכרז הייתה לנסות ולשבור את מחירי השוק המוצעים תוך מתן כלים איכותיים וקורס מקצועי במחיר הוגן. אני שמחה שהצלחנו ומאחלת לכולם הצלחה בבחינות".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר כי "מרכז הצעירים העירוני הוא הזרוע של עיריית הרצליה אשר פועלת באופן מתמיד ועקבי על מנת לספק לצעירי העיר את מיטב הכלים והאמצעים על מנת שיוכלו לשפר את מצבם בתחומי ההשכלה, התעסוקה והדיור". 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525