אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שיעורים פרטיים בסבסוד עירוני וגם מחויבות חברתית של תלמידים

יצא לדרך המחזור העשירי של תכנית "מורים צעירים" בהשתתפות 26 תלמידים משבע חטיבות הביניים בעיר
20/12/2016
שיעורים פרטיים בסבסוד עירוני וגם מחויבות חברתית של תלמידים (הגדל)


פרויקט "מורים צעירים" מקל על הורים במימון שיעורים פרטיים ונותן לתלמידים מסגרת לפעילות חברתית. עכשיו יוצאים לדרך עוד 26 תלמידים.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


"מורים צעירים" היא תכנית מצוינות ומנהיגות עירונית ליצירת מעטפת תומכת לתלמידים הזקוקים לסיוע לימודי, על ידי הכשרת בני נוער כמורים צעירים. באמצעות התכנית באים לידי ביטוי ערכים כגון ערבות הדדית וסולידריות חברתית של בני הנוער בעיר.

התלמידים שנבחרו הינם תלמידים מצטיינים, בעלי התנהגות ומאותרים כמובילים. בקורס הם עוברים הכשרה ללמד, לחזק ולקדם תלמידים מבחינה לימודית ואישית כמו גם להקנות להם הרגלי למידה.

תלמידי הקורס יוכשרו למיומנויות כגון בניית תכנית הוראה, הכנת מערכי שיעור וחומרי למידה, אסטרטגיות שונות לשיפור וייעול הזיכרון והכנה למבחנים, אסטרטגיות למידה תוך הכרה וזיהוי סגנונות למידה שונים, זיהוי מוקדי חוזק אצל התלמיד ועוד. תלמידי הקורס מתחייבים למסלול ארבע שנתי (ט'-יב'), המשלב את תכנית המעורבות החברתית עם עבודה בשכר בתום שעות החובה.

ראש העיר משה פדלון בירך את המצטרפים החדשים לתכנית ואמר: "זהו מפעל נהדר, שבו נערות ונערים מוותרים על זמנם החופשי ומקדישים אותו לחבריהם הצעירים, כדי שהם יתקדמו ויצליחו בלימודים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "תכנית מורים צעירים היא יוזמה עירונית נהדרת שתורמת הן לנערות ולנערים שמשמשים כמורים ומגשימים בפעילותם ערכים חינוכיים חשובים והן לתלמידים שייהנו מלימודים מתגברים מוזלים". 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525