אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

נקודות קסומות - תחרות צילומים בנושא מוקדים מיוחדים בהרצליה

20/12/2016
נקודות קסומות - תחרות צילומים בנושא מוקדים מיוחדים בהרצליה (הגדל)


למי מאיתנו אין איזו פינה קסומה או מקום מעניין בעיר שאליו הוא נהנה לחזור. בבית קינן, מקום ששם דגש על טבע, קהילה ואיכות סביבה, פונים לצלמים, חובבים ומקצועיים כאחד, שהתברכו בעין רגישה ובנפש סקרנית ומציעים להם להשתתף בתחרות צילומים על מקומות מעניינים ומיוחדים בעיר.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


"נקודות קסומות" הם קוראים לפרויקט היפה הזה ומסבירים שההשתתפות בתחרות מעודדת התבוננות אישית במרחב העירוני שנתפס כל כך מוכר ועם זאת מאפשרת לעין המצלמה לתת לו ביטוי מיוחד ולהאיר אותו עם זוויות צילום מסוימות או בשעות לא שגרתיות. מדובר בין השאר במקומות המבליטים אסתטיקה, מורשת, היסטוריה ואת ייחודיות העיר.

ועדת שיפוט, המורכבת מנציגי הנהלת העירייה ומצוות פארק הרצליה ו"בית קינן", תבחר את 20 הצילומים הטובים ביותר אשר יוגדלו ויוצגו בתערוכה בקומת הגלריה ב"בית קינן".

"בית קינן", המהווה חלק בלתי נפרד מפארק הרצליה, מקדם פעילות קהילתית ענפה הן בתחומי חברה וסביבה והן בתחומי תרבות ואמנות. הבית גם משמש מקום פופולארי המקיים הרצאות מרתקות וקורסים במגוון נושאים.

את הצילומים ניתן לשלוח באמצעות האתר העירוני עד ליום חמישי 29/12/16.

ראש העירייה משה פדלון אמר "התחרות והתערוכה בעקבותיה נותנים ביטוי למעורבות הקהילתית שאנחנו מעודדים בקרב התושבים. אני מעריך שהצילומים האישיים שנקבל יאירו את העיר בהיבטים מעניינים ולא שגרתיים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא מסר "הצוות החרוץ של בית קינן יוזם הרבה מאוד מיזמים ואירועים, כמו למשל תחרות הצילומים המסקרנת, שמעשירים את חיי התרבות בעיר".


  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525