אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

איילון מתחבר עם כביש 531 לכיוון מזרח, עד כביש 4

28/12/2016
הגדל


בשורה לנהגים בהרצליה ובאזור השרון: ביום חמישי, 29.12.16, ייפתח לתנועה המשכו של כביש 20 (איילון) צפון - בקטע שבין הרצליה מרכז ועד החיבור עם כביש 531 החדש.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

להלן הסדרי התנועה חדשים בכביש 20 (איילון) צפון: כביש 20 ( איילון) לצפון ייפתח לתנועה בשלב זה עד לחיבור עם כביש 531 החדש. לנוסעים צפונה על כביש 20 תתאפשר הפניה לכביש 531 החדש לכיוון מזרח עד החיבור עם כביש מס' 4. בכביש531 תתאפשר היציאה במחלף רעננה - הרצליה וכן במחלף ח"ן - רעננה.

פרויקט כביש מס' 531 הוא פרויקט תשתיות הכבישים והמסילות הגדול ביותר הנבנה כיום בגוש דן, אשר יחבר בין כבישי האורך: כביש מס 2 (כביש החוף), כביש מס' 4 (הכביש הישן) וכביש מס' 6 וישרת את תושבי כל אזור השרון. כמו כן, במרכז הכביש יונח בעתיד קו רכבת חדש, לצדו יוקמו תחנות היסעים.

ראש העיר משה פדלון בירך על פתיחת הכביש ואמר "עם תנופת הבנייה המואצת שלנו להוספת יחידות דיור ברחבי העיר, אנו פועלים גם לספק פתרונות תחבורתיים על מנת לאפשר תנועה זורמת בעיר לטובת ציבור הנוסעים. פתיחת כביש 20 צפון משתלבת בצעדים שאנו נוקטים בנושא בכך שהיא תתרום להסטת התנועה אל מחוץ לעיר כך שהרבה פחות כלי רכב ייכנסו לעיר".
 
מ״מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה, מאיה כץ, הוסיפה ״מדובר בבשורה דרמטית לתושבים, המהווה נדבך מרכזי נוסף במהפכת פיתוח התשתיות ושדרוג מערך התחבורה בעיר. פתיחת הכביש תאפשר כניסה נוספת לחלק הצפוני של העיר והקלה משמעותית בתנועה, כך שחלק ניכר מתושבי הערים הסמוכות לא יצטרכו לעבור דרכנו וכבישי הרצליה יוחזרו להרצליינים״.

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה רואה בהקלה בעומסי התנועה בעיר נושא בעל חשיבות גבוהה, לכן אנחנו פועלים הן באופן עצמאי והן בשילוב ידיים עם משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל על מנת לספק לציבור הנוסעים בעיר פתרונות טובים ויעילים התורמים לשיפור הנסיעה ברחבי העיר".  

 


  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525