אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

תלמידי תיכון הנדסאים פיתחו דגמים ייחודיים במרתון יזמות

28/12/2016
הגדל

 

תלמידי תיכון הנדסאים הרצליה, שכבה ט' -י', ערכו שלושה ימים של מרתון יזמות, שבהם פיתחו לפי בחירתם דגם, אב טיפוס, מוצר או ניסוי במגוון נושאים שמאתגרים ומעניינים אותם. את העבודה על המיזמים עשו התלמידים עם מדפסות תלת ממד.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

בין המיזמים שהם פיתחו היו טיסן לכיבוי אש, מכשיר להשבתה ואיפוס, המבוסס על גלים אלקטרומגנטיים, ארנק לכרטיסי האשראי שבכל פעם שנשלף הכרטיס נדלקת נורת התרעה על בזבוז כסף, ממחטות חכמות הפועלות בעזרת מנוע חשמלי, סכין עם ציר לחיתוך פיצה עגולה במקום משולשים, כף חמה לגלידה ועוד.

ראש העירייה משה פדלון אמר "החינוך ליזמות הוא מרכיב חשוב בתכניות הלימוד החדשניות ופורצות הדרך שאנחנו יוזמים ומפתחים עבור תלמידי העיר. המרתון בתיכון הנדסאים הוא חלק מראייה זו וההישגים המרשימים של התלמידים מעוררים גאווה רבה".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך, איה פרישקולניק, ציינה "מדובר בפעילות מבורכת המשלבת בין הצטיינות בלימודים ותרומה לקהילה. אני בטוחה שהישגיהם של המשתתפים יתרמו רבות לשיפור איכות חיינו בעתיד וגאה שאלו הם תלמידינו".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא "עיריית הרצליה מציבה את החינוך בראש סדר העדיפויות ומקצה לו משאבים רבים. במסגרת זו ניתן דגש רב למקצועות הטכנולוגיה וההיי-טק מתוך רצון לצייד את דור העתיד שלנו במיטב הכלים".

 


 

תמונה מהמרתון.
צילום: שלומי כהן.

 
  

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525