אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה ערכה מפגש הורים כחלק מתכנית להקמת בי"ס יסודי בהרצליה הירוקה

הוצגו בפני ההורים המבנה הצפוי של בית הספר, החלוקה מחדש של אזור הרישום, ההכנות הפדגוגיות למעבר הילדים ועוד
11/01/2017
עיריית הרצליה ערכה מפגש הורים כחלק מתכנית להקמת בי"ס יסודי בהרצליה הירוקה (הגדל)

 

אחד המרכיבים החשובים בהקמת בית ספר חדש הוא שיתוף הפעולה עם ההורים, וזה מה שקורה בימים אלה עם ההכנות המתקיימות לקראת הקמתו של בית ספר יסודי חדש ברחוב אלתרמן בעיר. ביום ראשון השבוע נערכה פגישה עם הורים לילדים שכיום לומדים בבתי הספר הסמוכים, "אלון" ו"הנדיב", וכן עם הורי ילדים בגני הילדים באזור.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בית הספר מהווה מענה לתנופת הבנייה בשכונת הרצליה הירוקה והעלייה במספר הילדים המתגוררים באזור, והוא ממוקם בין תיכון היובל והמרכז הבינתחומי. בית הספר צפוי להיפתח בספטמבר 2018, לקראת שנת הלימודים תשע"ט, ובמסגרת ההכנות לכך מקיימת העירייה מפגשים עם הורים.

במפגש השבוע, בהשתתפות סגנית ראש העירייה, איה פרישקולניק ואנשי אגף החינוך בראשות יעקב נחום, וכן נציגי הורים, הוצגו בפני ההורים המבנה הצפוי של בית הספר, החלוקה מחדש של אזור הרישום, ההכנות הפדגוגיות למעבר הילדים ועוד.

ראש העיר משה פדלון אמר "מערכת החינוך המצוינת של הרצליה נותנת מענה קשוב וטוב לעלייה במספר הילדים בעיר. בית ספר החדש שאנחנו מקימים נעשה בשיתוף ובשילוב ידיים עם ההורים והוא מבטא עשייה מקדמת חינוך וצמיחה עירונית".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך בעירייה, איה פרישקולניק, אמרה: "בית הספר החדש יענה על צורך ממשי של תושבי האזור ואנחנו משקיעים את מירב המשאבים והמאמצים על מנת להקים מוסד חינוכי ברמה הגבוהה ביותר. אני מודה לתושבים ולאנשי החינוך על העבודה המשותפת, הסבלנות והתמיכה ובטוחה שאלו ישתלמו לכולנו בשנים הקרובות".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין "עיריית הרצליה פועלת על מנת להציע לילדי העיר סביבת לימודים מעודדת למידה ובתנאים נעימים וכחלק מכך אנחנו פועלים להקמת בי"ס חדש שיפחית את העומס במוסדות החינוך באזור".

 
   

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525