אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני         קבילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה      צלילי קיץ 2019 - צפו בתוכנייה

צוערי משרד התחבורה התארחו בהרצליה

11/01/2017
הגדל

 
צוערים המוכשרים לעתודה ניהולית, במסגרת תכנית "עתידים צוערים לניהול תשתיות התחבורה", הגיעו השבוע להרצליה ונפגשו עם מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העירייה מחזיקת תיק התחבורה.


 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


במסגרת הביקור הוצגו בפני המשתתפים הפרויקטים התחבורתיים המתוכננים והקיימים בעיר וכן הדילמות הקיימות בהליך קבלת ההחלטות. הצוערים, שהתרשמו מחזון העירייה בתחום התחבורה, התעניינו בתהליכי העבודה, החסמים ושיתוף הפעולה של הרשות עם משרדי הממשלה וחברות התחבורה הציבורית.

תכנית "עתידים צוערים לניהול תשתיות תחבורה" הפועלת בשיתוף משרד התחבורה, עמותת ידידי 'עתידים' והפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית בטכניון, הוקמה במטרה לשפר את ניהול תשתיות התחבורה בישראל.

ראש העיר משה פדלון אמר "העיר הרצליה מובילה שינויים משמעותיים בתחום התחבורה ומהווה מודל עבור ערים אחרות. חשיבות הביקור היא בכך שהניהול העתידי של השירות הציבורי יכיר את האתגרים של הרשות המקומית והעשייה האדירה שמתבצעת בה".

מ"מ וסגנית ראש העירייה מאיה כץ אמרה כי "שיתוף הפעולה עם תכניות צוערים, המכשירות את צעירי דור העתיד העתידים להשתלב בתפקידי מפתח במשרדי הממשלה, הנו חשוב על מנת שיעמדו מקרוב על האתגרים והתחומים המרכזיים העומדים לפתחן של רשויות מקומיות".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה שמה לה למטרה לשפר את מערך התחבורה בעיר לטובת התושבים, וחשוב לנו שהצוערים, שהם העתודה הניהולית של משרד התחבורה, יהיו שותפים לחזון ולדרך שלנו".

  


 

בתמונה: מ"מ וסגנית ראש העיר הרצליה, מאיה כץ, עם הצוערים.
צילום: עיריית הרצליה 
  

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525