אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הרצליה ערכה כנס לחיילים משוחררים

כ-200 צעירים השתתפו בכנס
18/01/2017
הרצליה ערכה כנס לחיילים משוחררים (הגדל)

 

כ-200 צעירים, חיילים משוחררים וכאלה העומדים לקראת תום שירותם הצבאי, השתתפו בכנס שערך מרכז הצעירים "המרפסת", בשיתוף מחלקת הצעירים בעיריית הרצליה. במקום נערך מפגש עם נציגים של מוסדות השכלה - אוניברסיטאות, מכללות, מכונים ללימוד בגרות ופסיכומטרי, וכן נציגי מוסדות נוספים בהם הביטוח הלאומי, קופות החולים ועוד.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 


בכנס, בהשתתפות ראש העירייה, משה פדלון ומ"מ וסגנית ראש העירייה מאיה כץ, התקיימה הרצאה של הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים במשרד הביטחון בנושא זכויות והטבות לחיילים משוחררים וכן הרצאה בנושא "שימוש במוח האנושי ככלי לקבלת החלטות". בחלק האמנותי נהנו המשתתפים ממופע סטנד אפ של חן מזרחי.

ראש העיר משה פדלון אמר "הרצליה רואה בכם, צעירי העיר, דור העתיד של המדינה ולכן אנחנו משקיעים ועוזרים לכם לכוון את צעדיכם באופן מיטבי על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות הטובות והמתאימות ביותר עבורכם".

מ"מ וסגנית ראש העירייה, מאיה כץ: "עיריית הרצליה משקיעה משאבים רבים על מנת לסייע לחיילים המשוחררים להשתלב באופן מוצלח בחיי האזרחות. אני מזמינה אתכם לקחת חלק פעיל בפעילויות מרכז הצעירים המשמש עבורכם כבית בפרק החדש בחייכם".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה נמצאת לצידכם לאורך כל שלבי החיים שלכם. גם אחרי שסיימתם את לימודיכם במערכת החינוך העירונית אנו פועלים בכל דרך על מנת לעזור לכם להשתלב בצורה מוצלחת בחיים האזרחיים ולכוון את דרככם".

 
 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525