אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה זכתה בפרס החדשנות על פעילות המרכז ליזמות טכנולוגית

מתוך 40 פרויקטים מרחבי הארץ שהתמודדו בקטגוריה זו
25/01/2017
עיריית הרצליה זכתה בפרס החדשנות על פעילות המרכז ליזמות טכנולוגית (הגדל)

 

   
הישג מרשים לעיריית הרצליה: ביום רביעי השבוע זכתה העירייה בפרס החדשנות העירונית מטעם מרכז השלטון המקומי, וזאת מתוך 40 פרויקטים מרחבי הארץ שהתמודדו בקטגוריה זו.

 

 

רישום לדיוור הישיר

קישור לדף הפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

הפרס הוענק לעירייה על פעילותו של המרכז ליזמות טכנולוגית, HAC, והאקסלרטור העירוני, שהוא הראשון בישראל שהוקם ומנוהל ע"י רשות מקומית.

עד היום התקיימו שלושה מחזורים במסגרת תכנית האקסלרציה, בכל מחזור השתתפו כשש קבוצות סטרטאפים וכעשר חברות שבגרו במסגרת זו, פועלות ונמצאות בשלבי גיוס שונים.

שתיים מתוכן ביצעו בהצלחה פיילוט על מערכות העירייה. חשוב לציין כי אחוז ההצלחה בעולם הסטרטאפים עומד היום על 5%, ואילו עד היום אחוז ההצלחה של האקסלרטור עומד על 40%.

בנוסף, מתקיימים במרכז כנסים ותחרויות פיתוח, תוך שיתוף פעולה של הקהילה היזמית בכלל, וסטארטאפים בתחומים השונים בפרט.

ראש העיר משה פדלון בירך על הזכייה ואמר "הפרס מבטא את ההערכה הרבה לפעילות המרכז ליזמות טכנולוגית בעיר, אשר מקדם באופן משמעותי את החדשנות בכל ההיבטים של החיים האורבניים בעיר ונותן ליזמים מכל רבדי האוכלוסייה כלים על מנת שיוכלו ליישם את חזונם".

סגנית ומ"מ ראש העירייה, מאיה כץ, אמרה: "מרכז היזמות הטכנולוגי הוא תוצר של מחשבה על שילוב בין גישור על פערים חברתיים ועידוד מצוינות. הפרס המכובד מעיד על החתירה המתמדת של העירייה לחדשנות ומהווה הכרה בפעילות הענפה והייחודית בתחום בשנים האחרונות על מנת להפוך את הרצליה למודל השראה עבור יזמים ורשויות בארץ ובעולם".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר כי "עיריית הרצליה רואה חשיבות במתן כלים וסיוע לקהילת היזמות הטכנולוגית תוך הבנה כי השיתוף ושילוב הידיים יכולים לתרום משמעותית לחיסכון במשאבים ולשיפור השירות לתושב ואיכות החיים בעיר".

 טקס קבלת הפרס: (מימין), אהרון גורל, מנהל מרכז הצעירים, משה פדלון, ראש העיר, חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי, מאיה כץ סגנית ומ"מ רה"ע, אופיר פינס-פז, יו"ר ועדת הפרס, יהודה בן עזרא מנכ"ל עיריית הרצליה ונציגי ועדת הפרס.

צילומים: עיריית הרצליה.

 

 

 

 

 

תעודת הפרס:  

צילום התעודה

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525