אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

עיריית הרצליה מסייעת לקיים את טקסי הסיום של התיכונים

העירייה תעמיד לרשות החוגגים את הפארק ומתקניו ובנוסף תסייע בהיבט הלוגיסטי של האירועים
31/01/2017
הגדל
 

בשורה להורי התלמידים: הוזלה משמעותית בעלות טקסי הסיום של תלמידי התיכונים. השבוע יצאה לדרך יוזמה חדשה לאירוח טקסי הסיום של בתי הספר התיכונים בפארק הרצליה. את היוזמה העלה לראשונה ראש העירייה, משה פדלון, במפגש עם הנהגת ההורים העירונית, ומוציאה אותה לפועל איה פרישקולניק, סגנית ראש העירייה הממונה על החינוך.


 

קישום לדיוור ישיר

הצטרפות לפייסבוק העירוני

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוני

 

 
על פי התכנון, טקסי הסיום של בתי הספר ייערכו במהלך חודש יוני בפארק הרצליה, כאשר העירייה מעמידה לרשות החוגגים את הפארק ומתקניו ובנוסף תסייע בהיבט הלוגיסטי של האירועים. מדובר בין השאר בכיסאות, במה, גב הבמה, גידור המקום, שירותים כימיים ועוד.

ראש העיר משה פדלון אמר "היוזמה הזו היא חלק משיתוף הפעולה הטוב שלנו עם ועד ההורים והיא חלק מהרצון שלנו לאפשר להורים ולתלמידים לחגוג את טקסי הסיום באווירה טובה ובתחושה שיש מי שדואג להם גם בהיבט החברתי והכלכלי".

סגנית ראש העיר הממונה על החינוך, איה פרישקולניק, מסרה: "מדובר בפעם הראשונה שבה העירייה לוקחת חלק במסורת זאת, במטרה להוזיל עבור ההורים את העלויות הרבות הכרוכות בהפקת האירוע ולהקל על הצוותים החינוכיים בארגון ובהוצאה לפועל של הטקסים".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזרא אמר "עיריית הרצליה רואה בהורים שותפים חשובים בעשייה החינוכית לאורך השנה. היוזמה הנוכחית היא חלק מהקשר החם שנוצר וביטוי לרצון לבוא לעזרת ההורים במיזמים שונים".

בישיבה שכינסה פרישקולניק, השתתפו מנהל אגף החינוך בעירייה, יעקב נחום, מנהלי בתי הספר היובל והראשונים, עופר אילות וסיגל דוד, יחד עם רכזות שכבה י"ב, ונציגי יחידות העירייה השונות - אירועים, לוגיסטיקה והנהלת פארק הרצליה.

 


 

תמונה: (בשורה העליונה מימין) סגנית ראש העירייה, איה פרישקולניק, מנהל אגף החינוך, יעקב נחום ומנהלת מח' האירועים בעירייה, מזל מהרבני יחד עם מנהל תיכון היובל, עופר אילות, מנהלת תיכון הראשונים סיגל דוד ורכזות שכבת י"ב.
צילום: עיריית הרצליה.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525